konflikty, hystericke zachvaty.. som konfliktna?

Príspevok v téme: konflikty, hystericke zachvaty.. som konfliktna?
Lenka77777

dobry den, trapi ma, ze coraz castejsie prichadzam s ludmi do konflikov a vekom sa to iba zhorsuje. mam 30 rokov. vcera napr. ma kolega s jeho zenou pozvali na veceru do ineho mesta, ale vzali zo sebou aj 1 starca - akoze pre mna, v aute cely cas namna fukala klima aj ked som ich poprosila aby ju vypli, potom zaparkoval asi 2 km od tej restauracia, aj ked pred nou bolo miesto, nevladala som tam v opatkoch dojst, este k tomu bolo strasne pocasie, skratka tak sa to nakopilo, ze som si zavolala za drahe peniaze taxik a odisla som odtial domov 50 km. teraz mi je to trapne, ale myslim, ze sa mu neospravedlnim, lebo si myslim, ze som mala dovod. este som rada, ze som tam nespravila hystericku scenu. stavaju sa take veci aj vam? lebo ja uz asi potrebujem psychologa. a navyse mam vycitky, aj ked si myslim ze som v prave.

niesi

Lenka, tiez som si to uz uvedomila, ze zivot s partnerom je dost narocny. teraz s byvalym vychadzame spolu lepsie, ako ked sme boli manzelia. kazdy den si volame, chodime spolu na obedy, na kavu a riesime zivot nasho potomka. v tomto smere si nestazujem. syn je s byvalym neobmedzene, nemame ziadne - "kazdy druhy vikend".
mala by si si najst dobreho priatela, s este lepsim genofondom, aby si nebola sama.to ti velmi prajem.
a co sa tyka tvojho kolegu, ja by som mu sama od seby nic nevravela na margo tej vecere, iba keby sa ta na nieco pytal. ale uz dnes vies, ze s nim na dalsiu veceru nepojdes.

jajka001_

asi sa ti s nim teraz nechce komunikovat, ja by som ti skor povedala, ze pekne od srdca mu povedz, co ti vadilo, a pravdepodobne ta len vyuzil. nenechavaj si tu zlost v sebe, nech vie. mozno ti to vysvetli, ktovie.

jajka001_

no taketo neplanovane rande naslepo, nic moc :) inak fakt to musi byt charakter, ten kolega, zavola si frajerku, vy so starym panom ste boli asi nejake krytie, a o nejake pohodlie vase ci zabavu mu zrejme vobec neslo

Lenka77777

jajka, ale keby si videla toho spolocnika pre mna! keby to nebolo do placu, tak je to do smiechu. to bol taky stary pan, uplne sedivy s plesinou, celu tu dlhu cestu sa na mna otacal cely uveliceny, ze aku kocku prenho zohnali o 40 rokov mladsiu. a potom sme mali ist na nejaku tanecnu zabavu a musela by som tam s nim tancovat. skratka trapas. bolo to pre mna ponizujuce. ale dufam, ze to nevzal osobne, vsak sa ho to mohlo dotknut, keby si myslel, ze som odisla kvoli nemu. on bol v tom asi tiez nevinne, to ten kolega ho tam zavolal a ktovie co mu slubil, ze koho stretne

niesi

Lenka, ja som rozvedena, lebo som nerobila to, co chcel moj manzel. zijem so synom. teraz som relativne slobodny clovek, ktory zije podla vlastnych predstav, som nezavisla, sama rozhodujem o tom, co, kedy a ako budem robit.

jajka001_

myslim si ze ked si v spolocnosti nejakych ludi, tak sa snazis aby sa vsetci citili v pohode.
nechapem naco ta vlastne brali na tu veceru. ked tam prisiel s frajerkou - ti si tiez dobra kamoska, ze si sa neotocila hned na zaciatku.
zase poznam ludi, ktori sa permanentne len stazuju a nevedia sa prisposobit. neviem posudit, ci to s tou klimou a opatkami bolo take strasne, a to ze vzali este niekoho - no aspon ste neboli trapne v trojici.
ci si konfliktna, to je len vec nazoru, niektore veci su pre niektorych zasadove a pre inych banalne.
myslim ze ta rozladil uz ten zaciatok a tou klimou, pocasim a neplanovanou prechadzkou sa to len navrstvilo.

AdamKrt

No tazko povedat, ci nevies vychadzat s ludmi. Ale ak Ta niekto podrazil a dnes je vela podrazakov, tak co je na tom nebavit sa s takymi ludmi ?

Lenka77777

dakujem, si zlata!
ale u mna je to tak, ze nie som vydata, tak to uz davaju do suvislosti, ze zato som konfliktna, ze som stara dievka. no dost mi to vadi, ale zase sa nemozem rychlo rychlo vydat, len aby som nebola stara dievka. a to sa mi nedavno aj dlhorocny vztah rozpadol.
dosla mi daka smska teraz, mam az strach sa pozriet, ci to je ten kolega. alebo to mam rovno zmazat?
pride mi to, ze chcem byt zasadova hrdinka, a nemam na to, preto to busenie srdca pri tych ludoch