zlomyselne volanie

!!!!!!!!!!

takéto čísla ak zavoláš späť, tak na tebe zarábajú !!!! nemysloi hneď, na niečo erotické a sexi a že ťa prezváňa niekto, komu sa páčiš. Zavolaj 1181 to sú iormácie o tel. číslach.

poil

mal by si to nahlasit na policii, ze ta obtazuje, oni zistia majitela telefonneho cisla, budu ho kontaktovat, dostane upozornenie, no tebe jeho meno neprezradia. tak to chodi. ibaze keby si ty mala niekoho znameho na policii alebo v t mobile

JanulllQa

ja som zase mala od zac prazdnin video-hovory od niekoho xxx kde sa ukazoval v plnej krase, volal stale, nezdviham... dokonca i teraz :( netusim kto to je,.. a cislo len tak nedavam

Princesska

napis jeho cislo na verejne wc, ze je to zdarma gay linka :))) myslim, ze zaberie bude mat tolko roboty, ze uz Tebe nebude stihat prezvanat hehe

ojka

0904537306
tak prečo sa na toho k....a jednoducho nevykašleš? po čase ho to určite prestane baviť, a myslím,že ked ti nabehne par zmeškaných hovorov, tak nie je až také ťažké podla mna vymazať rovno ;-)

0904537306

ojka: za taketo hlasenie a zablokovanie sa plati dost EURACOV, preco mam vyhadzovat peniaze na nejakeho s prepacenim k........a

ojka

to mi pride dost zlomyselné a pubertalne odplacanie, však stačí zajst za operatorom, nahlasiť to, nejak zablokovať sa to určite dá. (: