Rodit po 40tke

neviem111111

lenny, rozumies pojmu statistika? to nie je o ludoch, ktorych poznas ty. Tieto statistiky vytvaraju lekari, je to objektivny fakt, ze zeny rodiace po 40ke maju castejsie problemy. to neznamena, ze ich MUSIA mat, znamena to len, ze je vyssia percentualna pravdepodobnost. Pozrite si ako sa tvoria statistiky, ked nerozumiete, co to slovo znamena.

lennny

co poznam zeny v tomto veku porodili zdrave deticky aj tehotenstvo mali uplne v poriadku uz naozaj prestante strasit internet znesie vela co sa vsetko popise a vobec to neni pravda ja hovorim aby kazdy zil tak ako je najstastnejsi a to nam slovakom nehorazne chyba byt uprimne stastny . Ked sa zena citi na babatko v 20tke ci v 40tke je to len a len jej volba.

0vecka

ja tu nikoho nemusim presviedcat prezentujem fakty... rodenie po 40tke je naozaj rizikova zalezistost... a vecsina akoze mojich nazorov co tu prezentujem su vedecke fakty... akoze mne je to jedno kludne si rodte postihov ale potom sa necudujte...

.........

..a kto vam tu potom bude dvihat adrenalin s naschval opacnymi sebavedomymi nazormi s ukrutne zlou gramatikou?? :D

kesha

Veru tak, ovecka, dobre urobíš, keď sa na toto fórum "vyserieš" a prestaneš sem písať tie svoje akože "jediné správne" názory. Nikomu tu imho chýbať nebudeš :)))

Moireal

Nechytajte ma za slovicka, dobre? Neurazila som sa. Ani som to nebrala, ze ja som postihnuta. Ale ovecka, prave ty sa snazis byt liberalny a nad vecou. Tak preco teda sa snazis ludi presvedcit, ze buu po 30ke je nebezpecne rodit ci co. Zaujimave, ze taketo nazory som pocula hlavne od chlapov. Zeny to vobec neriesia. Ked chcu dieta, maju ho. Rozmyslal si niekedy nad tym, ze ked zena nemoze otehotniet, je to aj preto, ze moze mat nejaky psychicky blok, ktory jej v tom brani? Je to vsetko sucastou niecoho vacsieho.

0vecka

neviem.. jj vidim ale fakt nechapem ze takito ludia behaju po svete... ale nechapem preco ked poviem e hento je rizikova skupina tak ona to pochopi stylom ze som jej prave povedal ze je postihnuta aj ked ona v tej diskusii vobec nebula... to uz je fakt schyza alebo co

a tym osobnym utokom tiez nechapem... fakt zvazuje, ze sa na toto forum vyseriem... nasiel som si ine aj ked je radene viac tematicky

neviem111111

nikde nenapisal, ze je to pravidlom. napisal, ze je to statisticky riskantejsie, co znamena, ze je vyssia pravdepodobnost problemov. skuste citat s porozumenim.