PRSIA MA NICIA...

Príspevok v téme: PRSIA MA NICIA...
zufala19

mam 19 rokov, 167cm a prsia D-E...neviem uz co mam robit, velmi mi prekazaju..pred tromi rokmi som zacala brat hormonalne tabletky (nie HAK, ale ine) a pribrala som behom roka 12kg a moje prsia sa nenormalne zvacsili z velkosti B o dve, tri cisla...neviete ci sa to da nejako zo seba "striast" velmi ma trapia, najradsej by som si ich odrezala...plastika je vsak velmi draha..nepoznate nejaky cvik, trik, hocico? prosim...velmi sa za ne hanbim a kvoli nim si ani nemozem obliect niektore tricka, ktore by som chcela..myslite, ze keby som schudla, tak schudnu aj prsia?
prosim, ak mate podobny alebo rovnaky problem, napiste :(

denusiik

a mozem sa spytat,ake to boli tie tabletky s ktorych ti narastli prsia a pribrala si? Ja mam opacny problem,,ani prsia a ani pribrat nemozem.

CRS

Zacni Cvicit brusko,a zacni behavat alebo do fitka na pas alebo bycikel,a prsia na pristrojoch spevnuj,a budes ich mat mensie ale pevnejsie a nebudu ti as tak zavadzat :)

jajka001_

ja ti netvrdim ze si tucna. chces schudnut na prsiach, takze ak nechces ist na nejaku operaciu, tak jedine chudnutim. ak sa ti nechce chudnut, tak nic potom.
ja si myslim ze je to najjednoduchsia cesta, a za pokus nic nedas. keby som bola na tvojom mieste, riesila by som to takto.

zufala19

len zo 5 kil :D ...no, ide to pomaly co uz...ale nie su dolezite kila, ale to ako clovek vyzera. mam kamosku, ktora vazi viac ako ja ale postavu ma presne taku ako ja. no to je jedno...ale ja chcem schudnut len na prsiach. to je to co ma stve, nie moja postava - prsia.

jajka001_

pocas kojenia som schudla len zo pat kil. ked som skoncila s kojenim, mala som prave tych 61 kg. zvysnych pat kil som chudla velmi pomaly, pol kila, kilo za mesiac. ale tak jednak z velkej nadvahy sa chudne lahsie, a okrem toho som sa az tak strasne nesnazila schudnut praveze, skor som sa snazila byt v pohode, mat dostatok energie, aby som stihala pri malom. nemohla som si dovolit hladovat. neskor som si davala pozor na to aby som prilis neskoro nejedla.

zufala19

cviky cvicim pravidelne a velmi sa mi to nezda. a co sa tyka pohybu - ja sa hybem stale, nie som typ cloveka, ktory by len sedel! ale ved som to aj pisala. vies, lenze ty si schudla nie len kvoli tomu, ze obskakujes maleho ale aj kojenim. lenze ja nemam koho kojit. a to je trosku rozdiel...

bodocka

hm no ved mna napadlo ze prave nielen male prsia su problemom pre zeny ale aj velke.. a cviky na spevnenie poprsia by nemohli fungovat? mozno aj tak by mohli byt mensie:) len aby to nemalo horsi dopad ako "len" po vizualnej stranke.

jajka001

plavanie, bicyklovanie, rychla chodza? chodenie ti urcite neublizi, ja som bola pri malom v neustalom pohybe, cely den
ano pat kil ti staci, ak sa to podari, urcite das dole aj z prs, bude to rozdiel, budes tak akurat a budes aj spokojna

zufala19

tazko povedat ci mam z coho chudnut alebo nie, asi by som vam mala poslat fotky predtym a teraz. mne by stacilo zhodit 5 kg aby som vyzerala tak podla mojich predstav. ale nie je to take jednoduche. ja nemam metabolizmus ako niektore baby a odomna sa vsetko odlepi len velmi tazko aj pri navacsej namahe. a moznosti sportu pre mna su obmedzene nakolko nemozem robit nic podobne behu, skakaniu..lebo sa to NEDA ak si nechcem doslova vybit zuby.