Zapach penisu

cupcek

Najlepsie je si holeho vtaka vystriekat savom proti plesni - dostat to v drogerii , alebo ho vymocit v save , ktorym sa dezinfikuje bazen alebo wc

martina budayova

Dobrý deň mám problém s mojím priateľom fajcila som mu jeho úd ale ked som ho fajcila tak mi bolo zle s jeho idú chcela som vracať môžete mi poradiť čo mám robit ked mu ten jeho úd tak smrdí ale nechcem mu to povedať sme spolu pol roka zachvilu je tu už svadba a ja sa strašne bojím že zas bude chcieť aby som ho vyfajcila vopred ďakujem budayova

martina budayova

Dobrý deň mám problém s mojím priateľom fajcila som mu jeho úd ale ked som ho fajcila tak mi bolo zle s jeho idú chcela som vracať môžete mi poradiť čo mám robit ked mu ten jeho úd tak smrdí ale nechcem mu to povedať sme spolu pol roka zachvilu je tu už svadba a ja sa strašne bojím že zas bude chcieť aby som ho vyfajcila vopred ďakujem budayova

Martinecko

Dobrý mám taký problém mám jemný výtok zo žaluďa cítim že je trochu vlhky no keď stlacim tak mi z neho vinde úplne mala kvapka biela ako voda bez zápachu jemne ma svrby pri močení no aj keď nemocim proste jemne pálenie a som v zahraničí a domov pridem tak za mesiac je to v poho? Čo mám robiť? Je to vážne? Ano mal som nechránený sex no asi po týždni sa začalo prejavovať Dakujeeem

huri

Riešenie je KOKOSOVÝ OLEJ! mal som ten istý problém, ale už nemám.. Vždy po okupaní si na ruky dám maličké množstvo oleja, rozotriem po rukách a dlanami pretriem žaluď.. neveril som tomu, ale potom som si o oleji prečítal niečo na nete a má aj antibaktriálne účinky a kedysi sa použival ako dodorant (človek sa vraj nepotil). Čiže nie je sa čoho báť lebo je telu neškodný. Odporúčam bio panenský kokosový olej. Za skúšku nič nedáš.

ebi777

tak v poriadku to určite nebude, rybací zápach penisu alebo ejakuátu nie je prirodzeným stavom

a ty problémy s mykózou nemáš? nenakazujete sa dokolečka od seba?

teguelinka

inak,ale všimla som si aj ja na partnerovi,že mu penis zapácha po rybacine,resp.nie ani tak penis,ako ejaulát!ale on tvrdí,že ho nič nepáli,ani nesvrbí,ani nereže.a umyva sa ,v tom nie je problém