Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

brigada - dokladac tovaru

ROBOTnicA

ja robim nočnu dokladačku,je to fyzicky naročna praca a pre lajdakov to nieje robota. noč- dasa,ale maš zmeneny rytmus a tak.robim to už rok a fajn,zvykla som si.schudla som sice 15 kg,ale som rada,že pracu MAM.

biopich

smajlik to uz ty vies ako mas cas a kedy a kde na ake oddelenie ta daju a kde potrebuju ludi...to sa uz dozvies sama

biopich

zo skladu na paletaku som si vynasala palety alebo ich vynasali aj chalani ked mali cas...a z palety som tak brala veci na vozik nakupny a dokladala...a to ked chodis do skoly to chces chodit na nocne? a kedy chces akoze spat? :-)neviem ako to maju brigadnici no u nas boli aj brigadnicky lebo ich nechceli vziat normalne ale oni makali tak isto ako my...teda mali ale nemakali ...

[zruseny8]

ale tak ked to beriem ako brigadu nemozu mi urcit ze denne ked mam skolu ne?
cize toto sa ti pacilo ano? to si dvihala material a prenasala na tom voziku zo skladu do rpedajne?

biopich

smajlik ty si sama nevyberies oni ti urcia kam potrebuju ci na denne alebo nocne...

fizycky narocna praca neviem co to je ja som zvyknuta makat aj 16 hodin stat na jednom mieste pri linke a toto bola jedna basen :D

a nie nekukala som

[zruseny8]

cize su na vyber denne nocne ci aj nieco ine? inac to nebola taka dost fyzicky narocna rpaca? vladala si? nekukala si nahodou vcera skvely den kde bola magalova a ona robila v nejakom sklade..

biopich

ja som pracovala v jednom hypermarkete mala som iba nocne a dalo sa :-) sice nebola som brigadnicka ale na tpp ...dokladala som potraviny a raz za uhorsky rok aj drogeriu...

proste napln tejto prace je zo skladu vytahat palety a z nich vykladat tovar a faceovat aby tie regali vyzerali dobre ze je vsetko plne... zalezi aj od toho v akom meste robis cim je hypermarket vacsi tym by som povedala ze menej dbaju na to ako to tam vyzera....nam dobre ze nekazali aj umyvat podlahy a podobne veci lebo som z maleho mesta a mali sme aj dost prisnu riaditelku a svihnutych managerov ale co sa tykalo veducich boli super... na nocnych bolo dobre ze tam ludia neboli ani tie vyssie hlavy tak sme mali klud iba rano pindali... nieje to tazka praca ale zalezi aj od cloveka kolko toho vydrzi a ako sa stavia k praci...mne sa tam pacilo len s vedenim boli problemy... a ked pracujete cez denne urcite budete chodit aj do pokladne aj ked vam povedia ze nie ...