zahlienenie

Príspevok v téme: zahlienenie
Mid

Ako alergik som vzdy maval zahlienene horne dychacie cesty, zvykol som si na to. V posledny cas sa u mna ale objavil iny problem: zhruba pred dvoma - troma mesiacmi som bol chory, nic zvlastne, mal som nejaky zapal v hrdle, bral som antibiotika a odvtedy som OK.

Az na jeden detail. Dodnes mam zahlienene dolne dychacie cesty, neustale si musim odkasliavat, niekedy je to lepsie, inokedy horsie, ale ziadne ine problemy nemam.

Cim to moze byt sposobene? Nemoze to byt nejaky zapal pluc, pripadne ina choroba ktoru treba liecit? Dakujem za reakcie.

Mid

Ano, alergologicka praveze ma niox.
Mlieko a mliecne vyrobky mam relativne casto, ale ze by to bolo len tym... mozem to vyskusat obmedzit.
Kazdopadne vdaka, asi predsa len pojdem k tej lekarke a poziadam o plucne vysetrenie.

karioll

este raz
riasinky v alveolach,cize v mieste kde priamo prebieha vymena plynov,ked maju nejaky "problem",tvoria hlien,aby sa "problemu"zbavili.
mlieko zvykne zahlienovat.ale nie az v takomto rozsahu,preto si myslim,ze sa jedna o zapal.ak ma tvoja imunologicka niox,ok.ale neverim ze ho ma.urcite by som isiel k lekarovi zasa

melindka

mid
moja dcera mala podobny problem, ale odkedy sme vylucili mlieko z jedalnicka, je tomu asi 1rok, tak ju presli tie problemy. predtym bola v kuse zahlienena, furt jej davali rozne lieky, no pomohlo to len na chvilu.

Mid

Astma to nie je urcite, u imunologicky som bol naposledy pred dvoma tyzdnami a usudila, ze mam vyborne dychanie.

Takze to moze byt zapal, aj ked nemam ziaden drazdivy kasel a pod?