kamoška ma porezala nožom

Príspevok v téme: kamoška ma porezala nožom
Beatkai

boli sme na chate. a ona mi normalne šmrncla nožom cez líce. ja mám pocit, že to urobila naschvál. ževraj to bola len náhoda,pretože bola tma. deň predtým mi hovorila, že sa mám ako vyzerám a ona je na nič. mala som, ranu, ktorú mi museli zašívať. jazva sa jej podarila. ale ja mám s nej normálne strach. všteci to brali ako nešťastnú náhodu. že ona sa v tme zľakla, mala nôž v ruke a vystrela ho pred seba. ale mne sa až taká tma nezdala:(.

bettyB

babenka1, mas pravdu, zacina tu byt sranda :)
ale Beatkai ma iny problem a ten, zial, tu na fore nevyriesime, tak preto odporucam nie na policiu, ale za odbornikom. tam ani nepotrebuje vymenny listok od pediatra.

luxino

tieto tvoje posledne prispevky a reakcie dost vyvracaju tvoj nazor,ze si zo slusnej a mudrej rodiny:)tymto nechcem urazit nejako tvoju rodinu

taranicka

:D:D hehe.. prepacte damy ze vam takto skocim do bitky
ja len ze ste troska odbehli od temy a riesite su slovne hracky
tak sa skludnite:) a nehadajte...
ale inak..podla mna.. " ked je nieco vymyslene.. " tak sa to na pravde nezaklada, ze? teda je to podobne klamstvu... milujem synonyma :)

bettyB

bettyB
Dnes 12:18

jajka001-, pretoze pracujem na urgente ako sestra a viem, ako to chodi. my musime ohlasit na policii kazdy uraz, ktory si pacient neprivodi sam! tak preto jej neverim. a aj preto, ze takyto ludia su po takejto zlej skusenosti vo velkom soku a ona si tu veselo vypisuje. skus si predstavit samu seba akoze si na jej mieste, tak pochopis, ze si to vymyslela.

bettyB

Beatkai, ja viem ze si to poslala ty, tak ta prosim, aby si mi ukazala prispevok, kde som napisala, ze KLAMES!!!
este raz ti to zopakujem: ukaz mi slovo- KLAMES!

ťažká schiza

bettyB
Dnes 12:10

Beatkai, neviem preco, ale mam z teba pocit, ze si si vsetko vymyslela. prepac, ale jednoducho to nema logiku, ze ta vraj poreze kamaratka v piatok vecer, v nemocnici to nenahlasia na policii, co sa musi urobit, ak ti to niekto iny sposobil a potom si tu v sobotu rano nekluses na net a veselo si pises.

podla mna, keby sa ti to fakt stalo, tak, ako si to tu napisala, tak PC by bol posledny na com by som mala chut! zrejme tu riesis svoj mindrak.

babenka1

Beatka, prečo teraz tak na Betty útočíš? Ja úplne chápem, že sa nad tým zadivila, že doktorka nič neurobila a že ty si na políciu nešla. A čo sa týka psychickej podpory: čo teraz od náš čakáš, že ťa budeme utešovať a povieme ti, že si sa zachovala správne? naopak, velmi si to zanedbala a ja len dúfam, že to nebudeš ľutovať až bude neskoro. namiesto toho, že sedíš za počítačom, sa obleč, vezmi mamu a chodte na políciu, kým je to ešte čerstvé. Oni sú tam aj v nedeľu. nečakaj s tým.