kamoška ma porezala nožom

Príspevok v téme: kamoška ma porezala nožom
Beatkai

boli sme na chate. a ona mi normalne šmrncla nožom cez líce. ja mám pocit, že to urobila naschvál. ževraj to bola len náhoda,pretože bola tma. deň predtým mi hovorila, že sa mám ako vyzerám a ona je na nič. mala som, ranu, ktorú mi museli zašívať. jazva sa jej podarila. ale ja mám s nej normálne strach. všteci to brali ako nešťastnú náhodu. že ona sa v tme zľakla, mala nôž v ruke a vystrela ho pred seba. ale mne sa až taká tma nezdala:(.

bettyB

Beatkai, ja som v ziadnom zo svojich prispevkov nenapisala , ze klames!!!
tvoj prispevok:
Ja sa neurážam, ale tá osoba rovno napísala, že klamem. A to je veľký rodziel. Ja si to riešiť budem, ale aké má ona právo mi tu také bludy vypisovať. Ale jedno mi jasné, na net už nidky nenapíšem o svojom probléme. Ešte dodnes ma klepe. Ďakujem za rady a pochopenie. Nemajte strach, už sem písať nebudem, aby náhodou pani B. neporazilo.

Beatkai

Teraz si strč svoju gramatiku, to je to posledné, keď mi je zle. Myslela som tým, že všetci v rodine majú VŠ a sú slušní ľudia. To ty už nevieš, čo napísať.
Našťastie som si uvedomila, že toto nemá cenu riešiť cez net. Lebo tu sa nedá ani presne opísať, čo sa mi stalo. Jedno slovo a môže vyznieť inak.

swistica

ci bude jazva zavisi od toho ako kvalitne to zasili, ja som mala po operacii kolena 3 stehy, z toho jeden nevidiet vobec lebo to sil doktor a tie dva vidiet lebo to dali sit studentovi, takze asi tak. Na jazvy je dobry Contraktubex

Beatkai

a končim preto, lebo sa nebudem s niekým ako ty doťahovať. O čom si tu mám s tebou písať. Ja som skôr potrebovala psychicky podporiť a nabrať odvahu. Nevieš ako to prebehlo, nepoznáš moju kamošku ani ľudí, čo tam boli. Takže si tu vypisuj ty. Múdry sa radšej stiahne, to je to posledné vadiť sa.

babenka1

no dobre, možno to prehnala, ke´d ťa priamo obvinila z klamstva, ale ty musíš tiež uznať, že si sa zachovala vyslovene hlúpo a detsky. Každý uvažujúci človek by okamžite išiel na políciu a neriešil by nejaké "kamarátstvo". takže sa potom nečuduj, že to možno pre niekoho, kto sa skoro denne stretáva s takými prípadmi, vyznelo nedôveryhodne.

Beatkai

Ja sa neurážam, ale tá osoba rovno napísala, že klamem. A to je veľký rodziel. Ja si to riešiť budem, ale aké má ona právo mi tu také bludy vypisovať. Ale jedno mi jasné, na net už nidky nenapíšem o svojom probléme. Ešte dodnes ma klepe. Ďakujem za rady a pochopenie. Nemajte strach, už sem písať nebudem, aby náhodou pani B. neporazilo.

babenka1

a k tej jazve: ak ti to museli zašívať, tak na 95% jazvu budeš mať. To nie je výsmech alebo zlé želanie, ale fakt...ja som sa pred pár rokmi porezala na na ruke rozbitom skle a tiež mi to šili. Doteraz mám jazvu, nie síce veľkú, ale keď sa opálim, je jasne viditeľná. A teraz si vezmi, že na tvári je koža jemnejšia.

bettyB

Beatkai, ja som nikde nepisala, ze si bola ozrata! a rada sa "miesam" tam, o com mam paru. lenze tebe akosi dosli argumenty, tak radsej koncis.
apropo, o tej jazve som nepisala ja, lebo verim, ze ziadnu nemas.
a kedze si z takej vzdelanej rodiny, tak len pripomeniem, ze o niektorích sestier- sa pise niektorých! cize Y

Beatkai

Nech sa tu teraz vynorí xy nových nickov za sebou, nech sa páči.
Myslím, že toto fórum je pre ľudí a keď tu vie niekto riešiť veci typu mám dve kila navyše, idem sa zblázniť, tak toto sem určite patrí.
Pekný deň tým, čo nemajú iné na práci, len sa do niekoho obúvať.

babenka1

beatkai: podľa mňa by si sa nemala urážať, betty má pravdu. ja som ti napísala, že je to povinnosť lekára upovedomiť políciu a to že to tá doktorka neurobila ešte neznamená že takí sú všetci. sama vravíš, že v tom šoku ani nevieš, čo si jej povravela, možno to pochopila tak, že si si to spôsobila sama. Ale v každom prípade si ty mala hneď upovedomiť políciu. Ak ti zostane jazva, tak bez trestného oznámenia nemáš šancu dostať peniaze od tej baby ako náhradu škody. A to, že idete zajtra na pokec s nejakým známym policajtom nestačí. Čím viac času uplynie od udalosti, tým horšie sa dokazuje. Čo urobíš ak tá kamoška zatiaľ presvedčí svedkov, že si si to urobila sama??? prípadne, že ty si ju napdla prvá? takže podľa mňa by si sa fakt nemala urážať, lebo si sa zachovala naozaj ako dieťa.