kamoška ma porezala nožom

Príspevok v téme: kamoška ma porezala nožom
Beatkai

boli sme na chate. a ona mi normalne šmrncla nožom cez líce. ja mám pocit, že to urobila naschvál. ževraj to bola len náhoda,pretože bola tma. deň predtým mi hovorila, že sa mám ako vyzerám a ona je na nič. mala som, ranu, ktorú mi museli zašívať. jazva sa jej podarila. ale ja mám s nej normálne strach. všteci to brali ako nešťastnú náhodu. že ona sa v tme zľakla, mala nôž v ruke a vystrela ho pred seba. ale mne sa až taká tma nezdala:(.

Beatkai

Nech mi zostane, čo len chce. Mne ide o spravodlivosť, ja si to už nejako vyriešim. A prežijem aj tú jazvu, pretože mám v rodine chorého človeka a to je nič v porovnaní s tým. Môj príspevok bol napísaný, keď som prežívala veľký strach.
A to, že mi ostane dosť viditeľná jazva mi príde tak, že to písala B. Lebo nevie prežiť, čo som napísala ja. Takže porieš svoju hlavu a nie moju jazvu, na ktorú som sa ja ani nepýtala.

Beatkai

Ja som nebola ožratá a to je veľký rodziel. Som zo slušnej vzdelanej rodiny, tak sa tu moc nerokrikuj, radšej sa venuj svojej práci a nemiešaj sa tam, kde o ničom nemáš ani páru. O niektorích setrách v nemocniciach by som radšej pomlčala.

bettyB

a vies, ze ma to aj trapi, lebo my mame kopec roboty kvoli nevychovanym opitym deckam,ktore nevedia co od rozkose. takze dost ma to trapi, moja.

Beatkai

No nič, idem si ja po svojom. Ďakujem za rady a hlavne za pochopenie. Tento príspevok bol skôr o strachu a nie o výsluchu.

Beatkai

Však som to napísala, že sme niečo popili a čo. Chceš len zapárať. Dnes pijú 13 ročné decká. My sme boli na chate, tak nevidím nejaký extra problém, že sme tam mali pivo a víno. Ja si dávam príležitostne a keďže sme oslavovali kamarátove narodeniny, tak prečo nie.
Okrem toho vačšina ľudi mala nad 18.
Ale teba to trápiť nemusí že áno.

bettyB

Beatkai, este nieco. ak zajtra pojdes na policiu, tak im nezabudni pripomenut, ze ty, neplnolete decko si pila alkohol s dalsimi deckami.

Beatkai

Nezaujíma ma už tvoj nazor. Asi zle čítaš,my ideme k známemu policajtovi domov. Ale to je jedno. Akú radu? Ja som sem napísala svoje pocity. Poznáš strach?
Asi nie. A si predstav, že mám veľkú dilému. Neviem ako sa s ňou budem v škole baviť, neviem ako sa bude chovať. A to najsmutnješie je, že ja som v nej videla pomaly svoju sestru.
B pekný deň a rieš radšej seba. Ja ťa vlastne nemám o čom presviedčať.