Chudnem - ochoriem ?

ojka

karioll
no tak nedalo mi to, tak som sa vyjadrila
možno si tie slová neskor niekto važne zoberie k srdcu a zamyslí sa nad tým ...
lebo je škoda dokazit si zdravie v tak mladom (sice aj v hocijakom)veku

sade8

15ročný
kazdy ti tu pise nazory, ze sa nespravne stravujes, ty este o tom pochybujes stale?

tvoje telo to nevydrzi, je to otazka casu, vratis sa k povodnej strave a priberies este viac

ojka

15ročný ja sa ti čudujem, vážne je podla mna nezdravé jesť len do tej 13-14 hodiny. Však ked chudneš, tak môžeš jesť viac porcii po menej, ale toto je choré. Keby si mal posledné jedlo o 18-19 tak nič nepoviem, ale hento sa mi zda priskoro, niečo by si teda podla mna mal so svojim jedalničkom urobiť, lebo inak si doničíš zdravie tak rychlo, že ani nebudeš vedieť.

15ročný

A ako si prosím Ťa myslíš , že by to do mňa natlačila ? Nie som malý ! Jem normálne , ráno vstanem , dám si chleba . Na obed si dám normálnu porciu , to je okolo 11-11:30hod. Potom si dám buď znova to čo bolo na obed , alebo niečo čo je v chladničke - chleba napríklad . To okolo 13:00-14:00 . Popritom si dám banán . Potom cvičím - skáčem na švihadle, brušáky .

laskonkaaaa

ja sa cudujem, ze mas taku nezodpovednu matku, ze ti toto dovoli.....sa jej mozes o par rokov podakovat, ked budes mat znicene zdravie, ze ti nestrelila jednu cez papulu, a nasilu do teba nenatlacila nejake jedlo....ked chces schudnut, najprv si o tom nieco prestuduj, a nevymyslaj nezmyselne "diety".....

jajka001_

rodina ma pravdu
nejde o cokoladu ale ze si pokasles system spracovavania cukru, cukor nie je len v sladkostiach
treba jest pravidelne