virtuálna láska

Príspevok v téme: virtuálna láska
maruska76

Dobrý deň. Viem, že môj problém nemá úzky súvis so zdravím, ale možno s duševným trošku áno, tak poprosím niekoho o vyjadrenie a názor, kto to prežil, alebo prežíva. Zamilovala som sa do virtuálneho priateľa, myslím na neho každú chvilku.Mám 33 rokov a správam sa ako pubertáčka,som vydatá a ten muž mi dáva všetko čo mi u manžela chýba. Je to už dlhá doba čo sme len v písomnom kontakte, no nikdy by som neverila ako to dokáže zapôsobiť, romantika, vášeň, pozornosť,porozumenie, ochota poradiť a to že je tu len pre mňa , to všetko so mnou zamávalo a viem že je to choré, nedokážem si však pomôcť, neviem ako to skončí, ako to môže pokračovať, nepotrebujem byt neverná, iba milovaná inak a to mi virtuálna láska dáva. Prosím má niekto podobnú skúsenosť, alebo som len jedna z mála prihluplých a naivných žien?

ufffka

Virtuálne priateľstvá a lásky a pismenkovanie nikdy viac...esteže ma to skoro prešlo. Ale bolo to hrozne...byt priputaná k počítaču. co najskor to skončiť!! a nikdy nezačať...

maruska76

no to je sila, vidim ze virtualny svet je naozaj uplne nieco ine ako realny, platia tam ine zakony a kaslem na to, je to ako sen, niekedy zly inokedy dobry a vzdy sa clovek len trapi, len sa hrame ako male deticky na skutocnost a klameme, podvadzame, co nas k tomu vedie?

iva...

ešte ma napadlo, že stačí ak pošle nejakému mužovi žena svoju sexi fotku, ktorá bude viac sexi ako tvoja,tak sa za ňou idú zblázniť!!!! chrapúni!!!! Som takto nasratá na dve takéto kozy... lebo kvôli nim si už so mnou nepíše...

maruska76

iva, veim o com pises, je tazke dostat to z hlavy, ta romantika okolo toho je velmi silna a ... skus si pisat s inymi aby ta to preslo,alebo sa venuj realite, ked on uz o nic nestoji, len sa takto trapis, viem lahko sa poucuje, no tazsie naozaj preziva

iva.....

maruska...aj ja som si takto písala s jedným. Mali sme obaja 29 rokov. zamilovala som sa. stretli sme sa tri krát. Na ten tretí sme sa aj milovali. Som hlúpa, viem. Ale bol neskutočne sexi. Všetky baby sa za ním pozerali. Potom to písanie pomaly z jeho strany ustávalo. Ja som písala ako doteraz, ale on začal po napr. 10 minútach, že má veľa práce, musí končiť, alebo, že je už neskoro a ani už nevidí, alebo, že ho bolí hlava, tak skončime...A potom som zistila, že s inými si písal o dušu. ...sme z jedného mesta.... Jednoducho, dostal čo chcel a koniec. Odvtedy si napíšeme občas pár riadkov. Najhoršie je, že som sa do neho zaľúbila a neviem ho dostať z hlavy von. DOkonca ja sama som ho lákala na stretko. A on, že však potom raz. Ja sama si hovorím, že som KRAVA.

maruska76

pre Frida40 - tak toto mne určite nehrozí, neplánujem sa stretávat niekoľko mesiacov a takto dlho ohrozovať súčasný vzťah, hlavne neverím že by to bolo tak romantické, ale ďakujem ti za príspevok, trosku ma ukludnuje aspon to že nie som jediná pošahaná :(

Frida40

Brzdi, kym je cas. Ja som to zazila, aj sme sa stretli a bola z toho laska jak z romantickeho filmu, stretavali sme sa potajomky 9 mesiacov, zazila som neuveritelne pocity, vasen i neskutocny sex. Ale potom faza sialenstva pominula a uz som na nom videla len chyby. A takmer som stratila vsetko, co bolo v zivote dolezite - manzela, deti - rodinu. Pre jedno dobrodruzstvo. Nerob to, pretoze za jedno pokusenie mozes stratit vsetko.

sillvia

doubledog, ty si to vystihol, ja som tak milovala svoju predstavu o jednom muzovi a skutocni mi zatial unikali, ale teraz nenecham unikat, radsej zabudnem na predstavu :) vsak koniec koncov, ja si mozem o niekom novom vytvorit novu :))

maruska76

ale hrozí mi veľa, hrozí mi, že sa ešte viac zamilujem a to si dovoliť nemôžem, poznám sa, ja beriem všetko cez city...bývame dosť ďaleko od seba a možno je to aj dobre
možno je to všetko len ošiaľ a po čase sa preberiem ako napísal/a/ "doubledog"

marusenka

nic zle sa nestane , ked sa s nim stretnes a zajdete na kavu , mozno sa tvoja iluzia rozplynie alebo sa este viac zamilujes a na tom nie je nic zle ...preco by ta to malo ohrozit , ved ho lubis uz pol roka ,
byva daleko od teba ?