virtuálna láska

Príspevok v téme: virtuálna láska
maruska76

Dobrý deň. Viem, že môj problém nemá úzky súvis so zdravím, ale možno s duševným trošku áno, tak poprosím niekoho o vyjadrenie a názor, kto to prežil, alebo prežíva. Zamilovala som sa do virtuálneho priateľa, myslím na neho každú chvilku.Mám 33 rokov a správam sa ako pubertáčka,som vydatá a ten muž mi dáva všetko čo mi u manžela chýba. Je to už dlhá doba čo sme len v písomnom kontakte, no nikdy by som neverila ako to dokáže zapôsobiť, romantika, vášeň, pozornosť,porozumenie, ochota poradiť a to že je tu len pre mňa , to všetko so mnou zamávalo a viem že je to choré, nedokážem si však pomôcť, neviem ako to skončí, ako to môže pokračovať, nepotrebujem byt neverná, iba milovaná inak a to mi virtuálna láska dáva. Prosím má niekto podobnú skúsenosť, alebo som len jedna z mála prihluplých a naivných žien?

ivana4837

Neviem,ale podľa toho čo píšeš máš veľmi dobrého manžela a chceš takto riskovať???Silvia ti dobre radí,ale ty si to musíš sama uvedomiť,veeeééééľmi sa zahrávaš...čo ak sa tvoj manžel o všetkom nejakým náhodným spôsobom dozvie a neodpustí ti to???

Keby bol tvoj partner nejaký egoista možno by som sa ťa snažila pochopiť,že hľadáš útechu inde,ale neuraz sa mne tvoje správanie pripomína rozmaznané dieťa,ktoré má všetko a aj tak si to neváži a chce ešte viac!!!

(môžeš všetko stratiť!!!)

maruska76

sillvia:
mam pohodove manzelstvo, nemozem sa stazovat, tvoje zdanie je spravne.
Prirovnanie k tej zmrzline je dobre, ale tu ide o tuzbu po niekom neznamom, kto sa mi za pol roka stal velmi blizkym, aj ked len cez pismenka. Nieje to vôbec o tom ze by mi nieco chybalo. Kazdy to ma v sebe, nik nieje mentalne verny jednemu partnerovi cely zivot. Ale mna to vtiahlo dalej, neodhadla som situaciu, kedy to prestala byt len zabava a flirt po nete.
allisonn:
poucila som sa urcite, len ci mi to pomôze zabudnut, to ukaze cas.

sillvia

arminonly, co ju caka? iba to, ze casom sa ho tazsie zbavi a bude ju to lakat viac a viac, dalsia vec je ta, ze som sa nikde nevyjadrovala o tom, ze treba vylucit city, treba rozum k citom, dalsia vec: ako moze mat niekto vytvoreny cit k virtualnej osobe, to je ako mat rad zmrzlinu, ktoru si este nemala, a poznas iba jej obal, a inak nechce sa mi to tu cele citat odznova, ale zda sa mi, ze ona nema az take zle manzelstvo,
maruska????

maruska76

pre allisson, nepíšem si s úchylom, to viem určite, je to dobrý a citlivý človek...v reálnom živote som už štastie našla a iné mi netreba, len sa mi akosi priplietlo aj to iné štastie, no dochádza mi, že to by bolo priveľa a nakoniec nemusím mať nič, len ma to zlákalo, no čo som len čovek,ale malo to niečo do seba, poučila som sa, aspon dúfam že poučila :)

ALLISSON

maruska:

Vieš ja ťa určite nechcem súdiť ani si nemyslím,že si hlúpa,ale jedno nepochopím,ako Ti môže niečo dať človek ktorého v podstate vôbec nepoznáš.Na nete predse človek môže hrať takú formu a v skutočnosti byť úplne iný.
Mna by od takéhoto niečoho odradil,už len fakt,že môžem mať niečo dočinenia s dákym úchylom ktorému vôbec nejde u mna ale o uspokojenie svojich zvrátenych chúťok.(myslím,že takých na nete málo nie je ).
Môj názor je taký,že skôr ako virtuálnou realitou by si sa mala zaoberať svojim manželom,skúsiť si s ním dať dokopy vzťah a ak to nepôjde tak možno to ukončiť a hladať štastie niekde inde.Ale určite v reálnom živote.Veľa sťastia:)

preco

maruska, tvoj manzel hrava nejake pocitacove hry? alebo nepozerava nejake eroticke stranky? podla mna to robia vsetci muzi, ked uz mame tu moznost a ten virtualny svet. Myslim, ze vela zien aj muzov prezije popri manzelstve aj nejake tie platonicke, a vo svete pocitacov virtualne lasky. Ak si si ista, ze nebudes nic rozvyjat dalej, nevycitaj si to a bude ti lepsie. Ber to ako lasko kamaratstvo, ako spieva hamel-kamalasky.