virtuálna láska

Príspevok v téme: virtuálna láska
maruska76

Dobrý deň. Viem, že môj problém nemá úzky súvis so zdravím, ale možno s duševným trošku áno, tak poprosím niekoho o vyjadrenie a názor, kto to prežil, alebo prežíva. Zamilovala som sa do virtuálneho priateľa, myslím na neho každú chvilku.Mám 33 rokov a správam sa ako pubertáčka,som vydatá a ten muž mi dáva všetko čo mi u manžela chýba. Je to už dlhá doba čo sme len v písomnom kontakte, no nikdy by som neverila ako to dokáže zapôsobiť, romantika, vášeň, pozornosť,porozumenie, ochota poradiť a to že je tu len pre mňa , to všetko so mnou zamávalo a viem že je to choré, nedokážem si však pomôcť, neviem ako to skončí, ako to môže pokračovať, nepotrebujem byt neverná, iba milovaná inak a to mi virtuálna láska dáva. Prosím má niekto podobnú skúsenosť, alebo som len jedna z mála prihluplých a naivných žien?

cajik

Ja ti v prvom rade radim ZABUDNUT na neho. A stretnutie si dat len v krajnom pripade-ak FAKT nevies na neho zabudnut, lebo to je jedine riesenie,ako zistit kym on v skutocnosti je.

Sprav si nejaky pekny vikend s rodinou,prekvap manzela,oziv svoj vztah.. Aj keby si si s tym virtualnym rozumela, sposobis si LEn a len problemy.. A to predsa ako tvrdis nechces.

sillvia

ja ti radim: UKONCI TO! vymaz ho zo svojej schranky a neodpisuj mu, najlepsie by bolo, keby si niekam vypadla aspon na tyzden, kde nebudes mat net, ak je to problem kedze mas rodinu, zamestnaj sa na plno, pec kolace, citaj knihy, ved aj do prace urcite chodis, kup si nejaku knihu kde su napady na rucne vyrobene darceky, alebo veci do bytu, prekvap manzela, len prosim nechod na internet, nekontaktuj sa s nim, lebo budes velmi trpiet.

taranicka

ty sa s nim mas aj stretnut? a co ak sa ti prave zapaci?..ved si v uvodnom prispevku pisala ze nepotrebujes byt neverna?

maruska76

Ďakujem vám všetkým, čakala som aj tvrdšie slová, ale tie vaše mi pomôhli, všetko čo píšete je pravda, stala som sa dobrovoľne obeťou virtuálneho sveta a ničím si ten svoj reálny...bude najlepšie keď sa mi na stretku ten dotyčný znevidí a aj sa na to spolieham,lebo ja som veľmi náročna a nezaujme ma len tak hocikto. Spadla som do toho totálne a budem sa snažit vymotať bez zranenia hlavne mojej rodiny,na mne mi nezaleží.

cajik

Maruska, niekedy nas skutocna realita a stereotyp dotlaci do toho, ze hladame nieco "viac". Ale nie je umenim hladat potestenie inde, ale najst ho doma, v tom co mame. Ak ti chyba romantika s partnerom, mala by si sa najprv snazit znovu ju ozivit. Skus sa s nim porozpravat,povedat co ti chyba, zajdite si sami na prechadzku,do kina,na veceru, nieco co vas spajalo ked ste spolu chodili..

Ked sa nevies vykaslat na internetovu lasku, stretni sa s nim. A uvidis ci nahodou neujdes kade lahsie.

Ale ver mi,ze virtualna laska je len poblaznenie,fantazia, s realitou nema absolutne nic spolocne. Zbytocne si vyrabas problemy.

sillvia

zalubit? budem k tebe teraz hruba, tak sa ti vopred ospravedlnujem. najvacsia hlupost aka existuje v tomto modernom svete je prave virtualny zivot, nevies si predstavit ako mne skomplikoval ten moj, niesi hlupa, len sa pozeras hlupo na vec len z jedneho uhla pohladu, ktovie aky je ten clovek, ved ho ani nepoznas ani nic, ktovie kolke takto odrbava ako teba, je pekne sice pisat si o laaaaaaaske a romantike ale ako ju ty s nim zazijes? kupite si sviecky a budete ich opisovat v poste ako sa ligocu? alebo sa s nim chces stretnut a zistit, ze je to mozno nejaky uchyl popripade chudak co je uzatvoreny len v takomto svete kde ho nikto nepozna, ukonci to hned, radim ti to v dobrom, este nevies ako sa ti tieto veci mozu skomplikovat a necakaj, ze budes s manzelom ktoreho lubis a zaroven budes zdielat romanticke chvile z virtualnym milencom, a cakat ze to skonci ako v romantickom filme!!!keby som mohla zrusila by som vsetky tieto komunikacne internetove "vymozenosti", ktore nicia druhym sukromne zivoty, niekedy ludia nemali ani mobily preto komunikovali v realnom zivote. Komunikuj aj ty v reali s manzelom!!!!!!!!!!

MajdazMT

velmi dobre poznam tvoju situaciu. ja to mam uz chvalabohu za sebou. ale tiez sa mi to velmi pacilo, ten stav bol neopisatelny. nebudem sa tu rozpisovat, ale prezivala som to, co ty. ja som sa stretla s tym muzom a poviem ti, ze som to mala urobit skor. totalne fiasko. jeden zanedbany, otrasny chlap, z ktorym som sa hanbila co len rozpravat a nie este s nim ist na kavu. stacil mi pohlad, pozdrav a hned by bolo vsetko jasne. prebrala som sa. a uz nikdy som sa nesnazila s niekym kontaktovat. manzelovi som to samozrejme nikdy nepovedala. ale po tej skusenosti som sa snad znova zalubila do svojho manzela :DD

maruska76

Áno swistica, je to nefér voči manželovi, súhlasím, veď ja mám výčitky svedomia, ale potrebovala som skôr radu ako na tú virt.lásku zabudnúť.... cajik tak isto s tebou vo všetkom súhlasím, preto sa spolieham na osobné stretnutie,kde by som videla skutočnosť a zložila si ružové okuliare, ukončila to a zabudla. To čo mi dáva virtuál mi manžel nemôže dať, je to práve tá romantika iného druhu a porozumenie iným spôsobom, manžela ľúbim a preto ma ubíja, že mu takto ubližujem aj keď o tom nevie. Manžel mi dáva všetko v rámci možností a asi si to nevážim, nechcela som sa takto bezhlavo zalúbit :(