Kurz sanitára.

Príspevok v téme: Kurz sanitára.
Lola11

Ahojte chcela by som si robiť dialkovo kurz sanitárky. Mal by to byť jeden rok.
Chcem sa spýtať ak už máte takýto kurz za sebou, ako to vlastne prebieha. Treba mať aj nejaké hodiny, alebo môžem sama študovať doma a potom sa už len na skúške ukázať? Je to tak možné? A je to aj náročné?Díky.

[zruseny12]

...a to, co som pisala dalej to je len moja vec...viem mozno viac toho ako ty,co v zdravotnictve ***mozno robis***
a nechytaj ma za slova...nepisala som,ze budem ja rozhodovat atd.si asi nejak chora na hlavu a nedomyslaj si...
HLAVNE SA STRAJ SAMA O SEBA...ABY TY SI TU NEPISALA SOMARINY...LEBO SUDIS A URAZAS LUDI,KTORYCH NEPOZNAS...

[zruseny12]

chod sa liecit,nie len na bedr.klb- ale aj na hlavu...
a ta ***jedna*** si ty...nemala si sa miesat nam do rozhovoru,mne sa pytala na urcite veci,jajkafr a nie teba...a ty si odpovedala za mna,nie si moja sekretarka...

**jolanka**

maria ak ti niekto napise to, co ti prave nepasuje, tak podla teba ten meni mena? podla toho co tu citam, tak jedna ti pisala nie tak, ako ty si chcela, tak zrejme potom ja mam byt ona? fakt no comment a nepotrebujem ta o tom, ze som ina presviedcat, lebo to ani nema ziadny vyznam, ale to, co som napisala, za tym si stojim odhladnuc od toho kto som.

takze verzia: "ano mariaa, ako sanitarka by si bola rovnocennym partnerom lekara a az po kontultacii s tebou by sa lekar rozhodoval o dalsom postupe liecby pacientov", ti viac vyhovuje?

:)) :)) :))

**jolanka**

ty tu urcujes pravidla prispievania, ci co? preco sa potrebujem registrovat k tomu, aby som napisala svoj nazor? registrovany nazor inac vyznieva?

**jolanka**

? o com tocite?

som po operacii bedroveho klbu a cerstve "zazitky" z nemocnice. sanitarky okrem toho, ze nam rano poutierali stoliky a cez den rozdali stravu, tak do izby ani nepachli, nieto este radili lekarom v ich praci. vobec rozmyslas co pises?