vynechanie menstruacie

lllaura

Ahojte,mne uz meska menstruacia 3 tyzdne a pred tym som mala naozaj velmi slabu a kratku.Proste som to ais ani poriadne neratala.Bojim sa tehotenstva ale robila som si uz 2 testy a nic.Tak teraz neviem ci mam este cakat alebo si spravit este test...poradte prosim.K lekarovi pojdem len to cakanie ma ubija

jajkafr

zzuu
môže. na menštruačný cyklus vplýva všetko. Dokonca aj stresy napr. cez skúškové obdobie alebo pred ťažkou skúškou keď si veľmi nervózna tak ti môže menštruácia meškať, tiež vtedy keď cestuješ, alebo si prechladená, chorá, či máš zápal vaječníkov, močových ciest, schudneš alebo priberieš, na menštruačný cyklus vplýva strašne veľa vecí. Ak sa to stane raz za čas nemusí to značiť nič, ale ak to je častejšie a sprevádza vynechanie menštruácie napríklad bolesť v podbrušku je dobré zájsť k lekárovi

zzuu

može mi meškať/vynechať menštruacia aj z toho, že som bola prechladnutá, nadcha, chytené hrdlo ale nebrala som žiadne antibiotika?

olinkaa

mne vynechala až tri, ked som sa chystala k lekarovi, tak akurat mi prišla, tak som sa musela preobjednat, tak čakám...
ale tak ja som mala zdravotné problémy, tabletky z ktorých mi dosť haprovala váha, stresové obdobie... dúfam,že nič iné to nebude.