Preco mam taky tazky zivot stale nieco sa udeje

Príspevok v téme: Preco mam taky tazky zivot stale nieco sa udeje
zivotaosud

Ahojte..mam asi problem asi som prekliata...ide oto viem zivot nam dava take skusky ze ja uz nevladzem :,((...mam ist konecne robit priatelom do zahranicia uzasne koencne vyjde to je to na 80%....no tento tyzden budem vediet ci sa ide alebo nie ...vyzera to byt nadejne...konecne bude sama zit konecne to vyjde po takom dlhom case a s mojim chlapcom...konecne odidem o roiny roicov s kt velmi nevychadzam a uz vobec moj priatel...no dalsia sprava moj brat kt zije v amerike sa zeni....ja ho mam strasne rada ...no mna a mojich rodicov pozval na svatbu s tym ez letenky nam zaplatia oni....ide oto ze o pol hodiny som mala dat vediet ci idem...co by ste urobli na mojom mieste?????isli a uprednostnili jednu svatbu pred zivotom s priatelom kt sme uz dlhu dobu planovali ze niekam odideme prec daleko o rodicov...moja mama mojho priatela nema v laske mam nechat ju vyhrat a ponizit priatela ze nepozvali aj jeho a ist nechat ho a mozno zahanicie vyjde a necha ma opusti pretoze ja s nim nepojdem :,(((...a moj brat je tak isto dolezity pre mna ako on ..co mam robit kto mi pomoze?:?,(((

neviem ci je

NEVIEM PRECO ALE SOM NESYMPATYCKA NANIC NEMAM STASTIE LEN NA PRACU DOMA SOM DOBRA KAZDY MI NADAVA CHCELA BY SOM SMENIT MOJ STYL ZIVOTA AKO?

zivotaosud

no nehovorial som bratovi nic..trvam na svojim brat je brat a idem :) priatel ma prehovaral a ked videl ze nepovolim...uz ustupil nenechal ma nevyhrazal lebo som mu povedala ze ak to urobi bude zle....a dokonca ma podporil:) a pomoho laj s peniazkami aby som mu neco tam kupila a aj sebe:) super nie?:DD mam pokoj na dusi dakujem krasne vetkym za rady

zivotaosud

ja neviem ci nieje vytany...ale proste ho nepozval ia my by sme byvali v ich dome buducej svokri...tak skusim sa opytat presne tak ako si mi napisala lyzicka ...ze vezmem aj priatela a ak bude proti tak mu natom az tak nezalezi tak nepojdem

zivotaosud

ak by bol pozvany isiel ale on uz nepojde somnou lebo tam nieje vytany a ma z roho zl pocit ze nasilu aby siel ...jab ez neho nechcem ist

lyzicka

napis bratovi, ze prides, ale aj s priatelom. Ak ta tam skutocne chce mat, tak bude suhlasit. Ak ta na tej svadbe naozaj chce, strpi tam tvojho priatela, aj ked ho nema velmi v laske, z lasky k svojej sestre. Povedz, ze je to podmienka. Ak bude suhlasit, je to vyriesene. Ak nie, je to vyriesene.

zivotaosud

je to tazke vyzera to byt tak jednoduche ale ani neviete ake je to premna zlozite...vela veci co so msem pisala zdali sa tak strasne v skutocnosti tak ani neboli ...ja netusim...mam pocit ze ked pojdem mozno buem chceit zit iny zivot ..ale ked si predstavim ze lubim priatela tak je to tazkeeeeeeee prote nedokazem..