Preco mam taky tazky zivot stale nieco sa udeje

Príspevok v téme: Preco mam taky tazky zivot stale nieco sa udeje
zivotaosud

Ahojte..mam asi problem asi som prekliata...ide oto viem zivot nam dava take skusky ze ja uz nevladzem :,((...mam ist konecne robit priatelom do zahranicia uzasne koencne vyjde to je to na 80%....no tento tyzden budem vediet ci sa ide alebo nie ...vyzera to byt nadejne...konecne bude sama zit konecne to vyjde po takom dlhom case a s mojim chlapcom...konecne odidem o roiny roicov s kt velmi nevychadzam a uz vobec moj priatel...no dalsia sprava moj brat kt zije v amerike sa zeni....ja ho mam strasne rada ...no mna a mojich rodicov pozval na svatbu s tym ez letenky nam zaplatia oni....ide oto ze o pol hodiny som mala dat vediet ci idem...co by ste urobli na mojom mieste?????isli a uprednostnili jednu svatbu pred zivotom s priatelom kt sme uz dlhu dobu planovali ze niekam odideme prec daleko o rodicov...moja mama mojho priatela nema v laske mam nechat ju vyhrat a ponizit priatela ze nepozvali aj jeho a ist nechat ho a mozno zahanicie vyjde a necha ma opusti pretoze ja s nim nepojdem :,(((...a moj brat je tak isto dolezity pre mna ako on ..co mam robit kto mi pomoze?:?,(((

azkabana...

tomu hovoris tazky zivot? bratrancovi sa vcera zastrelil 40 rocny otec....ty..tazky zivot...nezda sa ti to ako ruhanie?????

salatka

boze ty stale riesis to iste, ved si konecne vyber, bud praca a priatel aebo brat a svadba..ja by som si vybrala to prve..ved za bratom mozes ist aj niekedy potom do ameriky, ved to neni nemozne... ale aj priatel mi dojde trosku trapny s tym pristupom jeho ... pripadate mi ako dve male nerozhodne decka ..

zivotaosud

ahojte.. ide oto ze priatela mrzi ze on neide somnou ze buem drzicka a ze budem sa zabavat a ze ak sa ho neikto opyta ze kde mas priatelku ze sa bue hanbit ze so mho nechala doma ...bue smutit kym ja sa budem zabavat co mam robit on hovori ze ho nelubim inak by som nesla

zivotaosud

ono to dovod nato neje ze ho stratim ale ide oto ze on tam pojde bezomna jedina sanca dobra praca vsetko ....a ked on mi pracu nenajde v tom hotely tak nemam sancu s nim vobec byvat lebo tam byvaju iba ludai kt tam robia a ja ho uz nikdy neuvidim povedla mi ze uz sa nevrati a nikdy sa neuidime

zivotaosud

chapem ..na svatbu idem ...ale on do zahranicia pojde ale neviem kedy zanim pojdem mozno za mesiac mozno za pol roka pretoze to ubytovanie ma v cene keze bue robit na tom mieste a ja nemozem byvt n im ked tam nerobim...

sweetliliane

zivotaosud, ak je tvoj priatel muz, s ktorym planujete spolocnu buducnost, manzelstvo, tak potom ti musi byt prvoradejsi ako tvoja rodina. lebo raz budete s priatelom rodina, chapes? a ty a on to bude tvoja rodina c. 1, nie tvoja povodna rodina (mama, brat) bude cislo 1.
otazka ale fakt je, ci ta tvoj priatel necha len preto, ze chces ist na svadbu. ak je toto dovod na to, ze ho stratis, tak potom neviem neviem............