bradavica a jej odstranovanie

Príspevok v téme: bradavica a jej odstranovanie

Chcem sa spýtat, či máte niekto skúsenosti s odstraňovaním bradavíc. Urobila sa mi totižto jedna na vnútornej strane stehna, tesne pri rozkroku a stále sa zväčšuje, čo mi je dost neprijemne a hanbím sa za to. Neviem, či to je bradavica, alebo niečo ine, je to hnedej farby a drži to len za jednu časť, prichytenú k pokozke. Čo s tým?

bubuka

aj mne teraz vypaluju bradavicu moc to nepomaha aj to viac boli uz mi sice s toho vypadlo taka tvrda cast asi ako zrnko piesku bolo to tvrde ale boli to stale

[zruseny12]

potieraj castejsie a dlhsie ked je to velka bradavica...ja som si niektore bradavice ani nenatrela a zmizli,len tym, ze sa mi to mlieko dostalo do styku z pokozkou a do tela....znicilo tenvirus....

[zruseny12]

mlieko z lastovicnika je dobre,znici virus v tele a budete mat pokoj na dlho...../je to taka rastlina zo zltymi kvetmi,rastie vsade/

dada

bud si to daj vypalit alebo skus si na to prikladat cesnak. mne pomohol..som si ho tam prilepila na noc a bradavica po case sama odpadla..treba vyskusat

scuffle

ako duofilm mi odstranil dve male bradavicky, ale tu velku nie, a na tom mieste kde som mala tie dve sa mi spravili dva kopceky tak si myslim ze sa mi tam mozno tvoria opat, lastovicnik nepomohol a cibula mi ay moc poleptala pokozku, asi nakoniec aj tak pojdem k tej koznej:(

mysiak00000000000

ja mam bradavicu na ruke uz rok a mne osobne duofilm nepomaha..a na chodidle ma asi 6 malych...dufam ze ked mi to kozna vypali dusikom to uz nebudem mat...a ked sa to vypalujue som sa docitala tu ze pluzgier sa mi tam spravi?? to nemyslite vazne!?

saskije

Aj ja odporúčam cibuľu namočenú v octe, ocot uvolňuje pokožku a látky z cibule ľahšie prenikajú do hĺbky kože. Cibuľa má dezinfekčné účinky. Môj syn mal tiež bradavičku a keď sme sa jednej zbavili objavila sa mu nová, boli sme aj vypaľovať dusíkom aj používali duofilm. Neskôr sa bradavica urobila aj mne. Zistila som, že bradavicu chytil na plavárni pretože v škôlke ju malo viacero detí/,a že sa bradavice rozmnožujú veľmi rýchlo vo vlhkom prostredí. Preto som vždy po sprchovaní dezinfikovala vaňu, aby sa bradavice nerozširovali na ostatných členov našej rodiny. Kamarátka mi odporúčila lastovičník, ani som netušila, že tá burina, čo rastie skoro všade je liečivá.Prečítala som veľa článkov a nevedela som sa rozhodnúť, ktorú prírodnú metódu použiť. Vzhľadom na to, že môj syn mal len 3 roky, nemohla som mu prikladať žiadne krúžky ani plátky cibule,pretože si to po malej chvíli hneď strhol dole. Tak som si do malej mištičky dala cibuľu, lastovičník, trošku posolila/aby sa pustila šťava/ a pridala pár kvapiek octu. Všetko som to zmyxovala a večer som mu to na bradavicu priložila a obviazala nožku, aby mu to v noci pôsobilo.Ráno som mu nožku umyla a rozrezala som strúčik cesnaku /pozor cesnak je tiež účinný, ale neodporúčam si ho prikladať na dlhší čas je veľmi silný a môže pokožku poleptať, max to len potrieť,alebo priložiť plátok na max. 1.hod./na polovicu a pomastila s cesnakom. Takto som to robila asi týždeň a bradavička sa mu pri kúpaní odlupila. pomohlo to aj mne takže ja odporúčam kombináciu všetkého, pretože vírusy veľmi rýchlo menia svoju podobu a na každého môže byť niečo iné účinné. Želám veľa šťasti pri odstraňovaní bradavíc, lebo je to naozaj nepríjemné.

scuffle

uz pouzivam ten duofilm mesiac, neboli to len je to divne ako sa mi zvlieka koza, miestami sa mi to zda ze som to vyliecila ale nakoniec zahliadnem aj tak este stale cierne bodky tak nanasam dalej,tento tyzden som bola v lekarni a videla som tam neake pripravky na "zmrazovanie" bradavic ale cena bola az 600 sk a viac tak ja ze to si az tak dovolit nemozem, snad ma ten duofilm zachrani:)

scuffle

bola som v lekarni ze chcem duofilm , bolo asi 07.04.08 a lekarnik mi povedal ze od aprila tohto roku treba na to recept:D nakoniec som ho ukecala a predal mi no a uz som to vyskusala snad to zaberie, ale pouzivam to len druhy tyzden a do 6-12 ako je napisane este dalekooooo,