Moja priateľka a kamoši

Príspevok v téme: Moja priateľka a kamoši
Fuxo

Mojej priateľke sa stalo niečo nepríjemné a zmenilo to jej vizáž. Dovtedy ju pokladali za veľmi peknú babu, niektorí kamoši mi ju drzo balili. A teraz majú sprosté reči na jej adresu. Mňa to veľmi trápi. Ja ju milujem, niet pochýb, ale tie reči ju dosť ranili. Tak ma to štve,niektorí moji kamoši to dosť prehnali. Fakt len nejakú pipku zmachlenú mať a normálny život akoby neexistoval.
No ako by ste sa zachovali. Baby ako by ste sa cítili, čo jej mám povedať.

jaLENja

Myslím, že "tá porezaná nožom" nie je jeho priateľka, tej sa to stalo v piatok večer, ešte nebol čas, aby ju jeho kamaráti videli a posmievali sa jej...

__

no fuxo myslim ze nato je uz neskoro tak ci tak jej to dojde ved neje ina je pekne ze ti na nej zalezi vidno ze ju lubis zrejme sa jej stalo nieco co jej doranalo tvar vlastne aj tu je jeden taky prispevok ze jednu holku ina?kazdy tzi tu poradi len jedno bud a stoj pri nej a davaj jej aj nadalej svoju lasku

jaLENja

Zrejme povrchní chalani, teda isto aspoň jeden zo skupiny a ostatní sa k nemu pridali,a by nevyzerali "blbo" a ani nevedia, že tak vyzerajú...
Keď budú zákerní a škaredo hovoriť, skritizuj ich aj ty ... uraz ich, nech vedia, ako sa cíti tvoja priateľka, keď oni urážajú ju....

:-Pbebe

porozmyslaj akych kamaratov mas ...a ci by si nemal hladat inych... ked ti drzo preberaju holku a este na nu kadia...nehnevaj sa mal by si s tym nieco robit...

Fuxo

Tak ja pri nej stáť budem. Ona je veľmi statočná, ale viem, že ju to žerie. Neviem ako to budeme riešiť, ale nechcem, aby to takto zostalo. Písal by som aj konkrétnejšie, ale ona niekedy zablúdi na zdravie.sk a nechcem, aby to tu našla. Ja som vlastne túto stránku odkukal od nej.
Každopádne to štve aj mňa, lebo je naozaj skvelá baba, tak neviem, prečo práve ona. Taká skromná milá baba, pričom mala byť na čo hrdá.

HannaHH

Preboha, to čo sú za kamaráti? Veď len úplny debil sa bude smiať z cudzieho nešťastia. Keby sa to stalo môjmu priateľovi a moji kamoši by sa z neho smiali, tak by som sa na nich vykašľala. S ľuďmi čo nemajp charakter nechcem nič mať. To si neuvedomujú, že sa to mohlo stať ich priateľke, mame alebo sestre? Aj potom by sa smiali???

Pre tvoje dievča to musí byť hrozné, veď my baby sa vieme trápiť aj pre vyrážku, tak keď má nejakú jazvu musí to znášať fakt ťažko. Ale buď jej oporou, daj jej najavo, že ju ľúbiš a s stojíš pri nej. A jasné, že sa jej zastaň pred kamarátmi! Držím tej babe palce, určite to zvládne!

kikanela

Fuxo, v prvom rade ti chcem povedat ze tvoja priatelka ma naozaj stastie, musis byt super chalan ked si ju neopustil kvoli tomu co sa stalo - bohuzial takych je v dnesnej dobe malo, o com svedcia aj tvoji kamarati. Uplne kasli na ich reci, este asi nedozreli na to aby si uvedomili o com je laska. Musis byt teraz pre svoju priatelku velkou oporou, je to pre nu urcite tazke, ale spolu s tebou to urcite zvladne. Predsa laska je o tom co ma clovek vovnutri - a preto ju aj milujes, pre to aka je nezaleziac na tom co sa jej stalo. Nezabudni jej to casto hovorit a podporovat ju. Na jej mieste by som sa citila urcite tiez hrozne, najma ak bola taka krasna predtym, tazko je to asi teraz...Ale urcite to prekona. Neviem co presne sa stalo, ale teraz je vela moznosti - plasticke operacie a rozne ine veci - keby to pomohlo jej sebavedomiu urcite by to stalo za to (ak sa to teda jej problemu tyka). Tvojim kamaratom nezabudni povedat o tom ako detinsky sa spravaju - ti pravi kamarati to pochopia a zahanbia sa, na tych ostatnych sa vykasli. Drzim vam velmi palce

jajka001_

no kamosi su dobri blbci.
ak si to dovolia este aj pred tebou, tak by som uvazila, s kym sa bavim.
staci ked budes pri nej stat a das jej najavo ze ju lubis tak ci tak, bez ohladu na tu zmenu, a ze ju lubis nie kvoli vyzoru, ale kvoli tomu,aka je.