Preco si zo mna utahuje...

Príspevok v téme: Preco si zo mna utahuje...
veri23

Mam velmi komplikovany vztah,,,v zahranici som niekoho spoznala a kvoli nemu som skoncila s priatelom.Uz to trva asi rok,a vela som kvoli nemu plakala.Lubim ho,ale nenavidim jeho spravanie.Kedysi bral drogy a teraz je stale nervozny..nedokaze sa sustredit,aj ked sme v obchode,najradsej by len tadial preletel,niekedy mava necitlive poznamky,..teraz sa uz trocha naucil ze co mi vadi a co ma zranuje ale proste on ma uplne iny humor nez ja..akoze jemu pripada smiesne to co pre mna je urazka,.. napriklad som smutna lebo som v robote zas spinava a on mi povie to je jedno ty si stale spinava akoze taketo vtipky alebo ze bude halloween a on povie ako to ze ty uz mas masku?mne to smiesne nepripada...som divna?podla mna to teda nema nic spolocne so slovom smiesne.. ;( teraz som doma a rozhodujem sa ci sa k nemu vratit..a zit s nim.on proste nechape ze to s tymi vtipkami prehana.. ja si tiez nerobim ani srandu z toho ako vyzera a on mi niekedy povedal ze zas si napchavas ten velky zaludok?akoze... takto sa spravaju aj ti vasi?ja sa ho bojim...ze proste to nebude fungovat a zbytocne sa budem stahovat spat...

happi:-)

jeho humor s drogami nema nic spolocne. Ja mam presne taky isty a nemam prefetovany mozog:-) bud si zvyknes alebo sa s nim rozid. S ludmi, kt nerozumeju mojmu humoru sa nebavim, pretoze nechapu a hned sa urazaju

babenka1

myslím, že si trochu mimo - toto nie je humor, to sú urážky....ešte uznám keď to povie chalan nejakému kamošovi a spolu sa na tom zarehocú, ale nie partnerke...podľa mňa drogy na ňom zanechali následky a on už nedokáže rozlíšiť, kde je hranica aspoň základnej slušnosti

malviinka

uraza tvoju dostojnost, snazi sa zvysovat sebavedomie tym, ze to tvoje znizuje a teba ponizuje. moj robi to iste a uz som z neho na prasky. a tiez bral drogy a nikde dlho nevydrzi,stale sa nudi..proste to iste.