Panenska blana

Príspevok v téme: Panenska blana
Insert

Ahojte... Mam 17 rokov a chodim s jednym dievcatom... Premyslame uz o sexe, pretoze sa uprimne lubime no a.. jednoducho.. sexualny pud je u nas dost silny.. Ona je este panna a chcel by som sa Vas spytat, ako jej co najmenej bolestivo pretrhnut tu panensku blanu.. Mam to robit pomaly alebo rychlo?? Skuste mi prosim Vas poradit.(( Nechcem, aby ju to velmi bolelo.(

tinuss

mne pri prvom sexe dosť pomohla jedna rada z odbornej literatúry: dievča keď leží a chce, aby ju to čo najmenej bolelo, si môže skrčiť nohy v kolenách a pritiahnuť nohy k hrudníku. samozrejme, mierne kolená od seba (čo ja viem, napr. položiť si ich na prsia). Chalan má celkom dobrý prístup, babe sa blana napne. Keď on zasúva, je lepšie pomaly, nežne. Ale keď ju chce už pretrhnúť, je lepšie trocha pritvrdiť, razantnejšie. Je to len okamih. Žiadna dlhá "papračka" a hlavne nie zbytočne bolestivá.
Ja som o tom vedela, urobila som to tak, to bolo to rýchle, by som povedala že takmer bezbolestné a potom už len príjemné :-)
Veľa šťastia všetkým dievčatám - pannám a ich chalanom ;-)

Semi

u nas to bolo tak ze najprv sme skusali prsty a potom az domna isiel a isiel sice pomaly nezne a vsetko ale strasne to bolelo ...asi jej moc nepomozes musi si to vytrpet chudera ...ale chod nanu hlavne jemne

ja a ja :)

tak sa jej povenuj . a pomalicky zacni prv prstom .. potom pridaj este jeden ale veelmi pomalicky ona sa trosku roztiahne a uz ked budes mat volne prsty tak az potom skus penis .. ja som to takto urobil a bolo to bez bolesti ( no s minimalnou:) )

kuku7890

no ja mam s partnerom taky problem ze sa do mna nemoze dostat a tak mi tu niekto poradil nech skusime radsej jeden prudsi pohyb ktorym blanu roztrhnes. robili sme to totiz pomaly a vbec to neslo+hrozna bolest.

Insert

Dakujem.D Cize pomaly ano???? No ale tak, ked ju to ma boliet tak radsej rychlo aaa ne ju tam trapit 35 min nie? hmm

ZuZulla

presne tak... nemozme vediet ake to bude mat ona.. ale určite nežne pomaly.. ja som to mala rychlo a bolelo to... dost ..som si nesadla potom tri dni ...

salatka

navod na to ti nedame, pretoze ona moze patrit k tym babam, ktore to nebude boliet a nemusi ani krvacat..mna osobne to neboleleo a nekrvacala som..ale teda jednu radu ti dam..neponahlaj sa ..bud pomaly, a nezny ...