Očkovanie SILGARD

betain

Je to kazdeho osobna vec ci sa da ockovat alebo nie. Naco pocuvat kikiranie tych co su proti, vsak Peto T? Preco by sme mali verit aj tomu ze amalgamove plomby su take nebezpecne? To by museli ochoriet aj sestricky a zubari ked miesaju a pracuju s amalgamom, ved ortut sa vyparuje, nie? Ja to pokladam iba za take bu bu bu aby sa niekto mal cim zaoberat a vyvracat ine nazory.

Peto T

O peniaze ide až na prvom mieste.. Pozrite tiež článok
www.rizikaockovania.sk

a ak rozumiete anglicky, pozrite aj
www.youtube.com
www.youtube.com
www.youtube.com
www.youtube.com
www.youtube.com

Ďalej sú zaujímavé linky v príspevku 21.5.2009 na
www.rizikaockovania.sk

a článok
www.anhcampaign.org

Tie široko reklamované ochranné účinky sa zakladajú na veľmi slabých dôkazoch, dĺžka trvania "ochrany" je neznáma a skúmaná max. 5 rokov a podobne.
Nedávno písalo 13 nemeckých profesorov medicíny rozhorčený otvorený list o tom, aká je tá reklamná mašinéria okolo HPV vakcín nepoctivá.

dobra vila

Ja som ockovana Silgardom, ale poviem vam pravdu, ze predcim som sa dala ockovat, nepoznala som vedlajsie ucinky atd, ani tie smrtelne pripady, o ktorych tu pisete. Iba tie "nepodstatne"veci z pribaloveho letaka. O vsetkom tomto som sa dozvedela az po podani prvej vakciny (jeden smrtelny pripad riesili raz aj v TV novinach, sa pamatam ma to dost cele vydesilo).
Ale zas kazdy viete, ze vsetko ma svoje pre a proti... Keby ste sa nedali ockovat a raz by ste tu rakovinu nedajboze dostali, tak by ste si vycitali, preco ste sa neockovali. Urcite do seba netreba pchat ockovanie na vsetko, co sa len da, ale ja nvm. Ja som pomimo tohto ockovana este proti zltacke. Je to vsak kazdeho osobna vec a netreba nikoho strasit strankami ake sem nahadzujete. Ockuju sa DESATTISICE ludi, z toho minimum mam tazke potiaze. Mne sa napriklad objavili po podani urcite problemy - nehorazne mi to rozhadzalo cyklus (co sa mi predtym nikdy nestavalo), mala som raz slabe, potom strasne silne krvacanie atd. Takze mne osobne to v niecom "neseklo" a robila som si "ocistne kury".
Neviem, decka...naozaj neviem... nie som proti tomu, to v ziadnom pripade, ale ja osobne, keby som mohla, este raz si to premyslim.

zaockovana

ja som tiez zaockovana, a zijem, a som velmi rada. nechapem takych sluzobnickov ako Mira a spol, ved predsa ked sa da kupit ockovanie na smrtelnu chorobu preco to neurobit?

anjelik9

ja som zaočkovana a tiež ete žijeeem =p ale tiež som čítala že ktosi na to umrel a že to potom premenovali a tak ale tak vzhladom k tomu že nas žije viacej tak to zas tak nebezpečne nebude =)))

alzbee

zvedavalucy: a nielen vyplachovanim sodou bikarbonou vyliecis rakovinu, ale nezabudni do seba pchat aj 3000mg vitaminu C denne, lebo ved aj to je vseliek podla badatelov :D :D

ALLISSON

Ja aj moja segra sme zaočkované Silgardom,a žijeme ,nemáme žiadne zdravotné problémy,Podľa mňa je toto očkovanie dobrá vec jasné,že to není 100% ale keď si vezmem,že v budúcnosti by som dostala rakovinu krčka maternice a nebola by som zaočkovaná tak by som sa dosť užierala tým,že som tomu mohla zabrániť.