ASi KOmplikOVaNAA PoVAha

Príspevok v téme: ASi KOmplikOVaNAA PoVAha
smutna012512

Mno takze ako zacat ....
Mam peknych 18 rockov:) Zakladny udaj:)
No uz dost dlho (zopar rokov) sa mi zda akoby som si s ludmi nerozumela.. OD mala som dost hambliva, ked som bola mensia tak som sa na nikoho cudzieho ani pozriet nevedela..
Teraz studujem posledny rok na strednej skole, a kazdy kazducky den od kedy som tam nastupila mam pocit ze s 98% si nemam co povedat.. Doma som strasne ukecana, uvolnena, spokojna, usmiata... Vzdy sa tesim na tu chvilu ked pridem domov, vypnem .. A tak ..
Nebavi ma pocuvat kto sa kde opil, co pil, kto s kym chodi... tie uskrecane upistane pipky z nasej triedy, neviem sa pozerat n tu falos ked vidim ako ohavaraju a pri tom sa tvaria ze su kamosky... S kym si tam mam rozumiet?? Komu mozem doverovat a pred kym sa mozem ovorit,? ? Asi pred nikym zda sa mi .. Nemozem si pomoct ale aj tak si medzi nimi pripadam ako nieco menej ... Hoci mam dobru postavu skareda tiez nie som , hoci si obcas tak pripadam , lebo niektore spoluziacky su total obletovane.. No ale to je jedno . Aj sa dobre ucim . Len v skole som taka ticha hamblivka... NEdokazem to uz zmenit.
NEmala som este ani poriadne chalana, lebo moze mi byt niekto sympaticky ale tazko nadvazujem nove kontakty ... A strasne strasne tazko sa viem NAOZAJ zalubit.. MAm pred tym akoby strach, ze sa sklamem alebo ja neviem co .. Alebo ze nie som dost dobra na to aby som mala chalana, ze spoluziacky by sa URCITE cudovali keby ja niekoho mam , taka hamblivka... A ja by som sa citila zle keby im to mam vyklopit... a ... ja uz neviem ja si pripadam taka cudna.a... nudna...
A nad vecami strasne vela rozmyslam ... nemam volne a slobodne zmyslanie... :((( ACh asi som blazooon... :((

AdamKrt

Tiez si myslim, ze si skor dusevne viac vyspela, nez spoluziaci.

Tiez som na strednej takto vnimal okolie a svojim sposobom vnimam vrstovnikov podobne aj teraz. Jednoducho kazdeho zaujima nieco ine.

eternity

ahoj, byt introvert a nerozumiet si s pubertakmi neznamena byt blazon. takze si ok. skor by som povedala, ze si jednoducho vyspelejsia ako tvoji rovesnici (este teda okrem toho, ze si introvert). no a zalubenie.. niekedy to moze hooodne dlho trvat, kym sa najde ten pravy... niekedy to moze byt uz v 18tich, niekedy to nie je ani v 30tke... a neboj - nadviazanie kontaktu - ak ten muz bude o teba stat, urcite ho nebudes musiet lovit - on sa bude zaujimat sam. takze - uvolni sa, bud sama sebou a komu budes vyhovovat, tomu budes vyhovovat. a tych ostatnych si nevsimaj. ved nemozu si vsetci navzajom vyhovovat so vsetkymi :)

guineska

Ahoj, aj ja som bola taka ako ty na strednej, presne som az privelmi rozmyslala a tiez som nemala chlapca.Netrap sa nad tym a urcite nie si blazon. S mojej skusenosti ti musim povedat, ze prilisne rozmyslanie skodi dusi. Nie je dolezite co si myslia ini, ale co si myslis ty.

alis_

viete ako to riesim ja? stretavam sa so starsimi ludmi, pretoze ti uz predsalen maju ine problemy ako "kabelka mi neladi k steklacom" alebo "toooo bola ale ozieracka" a je to super... nasla som si priatela s ktorym sa mame moc radi a tak... a tiez sa skuste s niekym zoznamit aj na internete.. tam je kopec takych tichych introvertikov, ktori si velmi radi pokecaju s niekym normalnym :)

anjelik9

no tak potom som nejaka vadna aj ja =))) ja som to tiež tak mala ale ja som si tam našla naj kamošku a ked som dakomu niečo povedala tak to bola ona lebo som vedela že ona to nikomu nepovie a okrem nej ete tak jeden a pol kamaratky tam ine som tam brala iba jak spolužiačky a ked som bola mala tak ja vždy ked k nam dakto došiel tak som sa schovala pod postel =))) a ja tiež som taka že sa s hocikým nebavím lebo si s nim nemam čo povedať ma nebavi počuvať kto kde bol ako bol opity a podobne lebo stale je to len o tom istom