Na ocnom viecku sa mi vytvorila gulocka

Príspevok v téme: Na ocnom viecku sa mi vytvorila gulocka
Lea1982

na ocnom viecku sa mi vytvorila gulocka...No neviem z coho,ci ma postipal nejaky hmyz?,ci je to s nejakej infekcie...Bola som u koznej,a ona povedala ,ze je uz neskoro nieco riesit,ze sa musi ist asi pod noz...ani ona nevie presne co to je ,ze vraj to mohol byt aj jacmen.Pomozte prosim niekto budem velmi rada,ked mi niekto poradi...dik

sade8

Lea1982
ano to bude jacmen, ja som ho mavala pravidelne, ked som sa ho konecne zbavila na jednom oku tak sa vytvoril na druhom oku - vznika to preto lebo sa ti znecisti miesto odkial ti vychadzaju mihalnice a vznikne jacmen, bola som aj ocnej, predpisala mi taku mast, alebo najviac mi pomohlo ked som si priklada na viecko laliu namocenu v liehu - vytiahlo to hnis a jacmen mi rychlejsie praskol.
viem co to je som sa za to dost hanbila a ani som sa nemohla dobre divat.

ale ked sa toho zbavis, tak potom je najlepsia prevencia - ze si viecka jemne cistis vatovou tyčinkou namočenou vo vode - uvidis pomaha to.

ocicka

Súhlasím. Tiež sa mi objavil z večera do rána, išla som na očné, dala mi nasjkôr masť, tá nepomohla a o týždeň som bola už po operácií. Robí sa tak, že hneď po zákroku ideš domov. Povedala mi, že to vyčistila, bolo to plné hnisu, potom ma dva dni bolela hlava a potom už bolo fajn. držím palce. a dodnes neviem, z čoho a prečo sa mi to vytvorilo