Pamat

Príspevok v téme: Pamat
cokoladka898

chcela by som sa opytat na jednu vec. v poslednom case som si vsimla ze vela zabudam. napr. o niecom sa s niekym rozpravam a zrazu z nicoho nic neviem o com sme sa bavili. a na predchadzajuci den si tiez nepamatam. mozem to mat z liekov ktore uzivam?je to zypsilan, magrilan, atarax a akineton. dost ma to znepokojuje. vsimlo si to aj moje okolie...poradte prosim

joro

Ahoj ja mám tiež problém s pamätou ale v mladosti som prechodil žltačku tj. hep.B a lekárka povedala že to môže byť z toho, beriem lecitýn ale nepomáha a bol som aj na tých testoch Centrum pamäte v Ba zadarmo bezbolestne a trva to pol hodku a zistili mi že som nepozorný predali mi taký zošit na trénovanie pamäte na jednej str. sú portréty a pod tým text a na druhej str. maš fotky a maš doplniť text, skús sudoku nie krížovky alebo čítanie je to ťažké takto žiť

cokoladka898

dakujem, urcite dam. ale este sa ta spytam ze co moze byt pricinou?stale mi to neda ahladam kde sa len da ale zatial som na nic mudre neprisla

RNG

ak sa jedna o zlepsenie funkcie mozgu tak na to je hromada doplnkov, od antioxidantov(gingko, vinpocetin huperzine,Co Q 10, anto a proantokyanidy, polyfenoly, vitamin C, E, D, a hromada nootropics, pod tym menom je plno latok roznymi sposobmi zlepsujucimi cinnost mozgu, ci uz zlepsenim cirkulacie, dodanim materialov na mozgove tkanivo alebo nervove obaly a podobne.
Temy uz bezali davnejsie, daj si do vyhladavaca klucove slova ktore som tu spomenul.

cokoladka898

to cakanie je pre mna zabijak.neraz nesrsim trpezlivostou tak to je este o to horsie.pojdem pozriet so lekarne nieco nech mi daju, snad sa to upravi aspon trosku

[zruseny12]

COKOLADKA
mas pravdu,to cakanie je velmi zla vec,pre cloveka...na vysetrenie...
podla mna surne pripady by sa mali robit hned...a nie odkladat...ale bohuzial,tak to je...
tak ti drzim paste,aby si to nejak zvladla...
a ked nechces doplnky koenzym Q10
tak tuzim je aj caj.../najdes urcite nieco v lekarni/
vela stastia

cokoladka898

hej, dost ma to trapi a to cakanie je na tom najhorsie. v strese teraz ani nie som, to obdobie zle ma uz preslo..aj ked stresu je na okolo vzdycky dost ale nemyslim ze by to mohlo byt od toho. ked sa vyluci pricina na ct tak co by to mohlo byt?aky je postup pri diagnostikovani?

karioll

toho je velmi vela,nema zmysel spekulovat,chapem ze ta to trapi ale tu to fakt nevyriesime
je to od stresu po rakovinu vsetko

cokoladka898

dakujem. nieco sa so mnou deje a mne sa to vobec nepaci. tie krizovky su dobry napad, uz som dlho nic nelustila tak sa aj tesim na to. ale velmi by ma zaujimalo co je pricina...uz ste sa s takym niecim stetli?co bola pricina?