Pamat

Príspevok v téme: Pamat
cokoladka898

chcela by som sa opytat na jednu vec. v poslednom case som si vsimla ze vela zabudam. napr. o niecom sa s niekym rozpravam a zrazu z nicoho nic neviem o com sme sa bavili. a na predchadzajuci den si tiez nepamatam. mozem to mat z liekov ktore uzivam?je to zypsilan, magrilan, atarax a akineton. dost ma to znepokojuje. vsimlo si to aj moje okolie...poradte prosim

mata898

to som ja cokoladka898...
co mi je?depresia, disociativna porucha, uzkosti. zajtra idem psychiatricke a opytam sa jej ci by mi neubrala z tych liekov.
mam aj problemy s ocami...musim nosit okuliare lebo nevidim...ako do dialky hej ale na citanie...

RNG

Zypsilan(zeldox ) je poriadne svinstvo, pouziva sa na bipolarne poruchy
a ma medzi skodlivymi ucinkami aj zmatenost, poruchy zraku a podobne:
bodyandhealth.canada.com

Margilan(prozac, Sarafem, fluoxetine) je SSRI droga, antidepresivum lahko nahraditelna neskodnymi potravinovymi doplnkami, napr ST Johns Wort(tak isto SSRI plus ine)alebo doplnkom 5-HTP, ktory priamo telo premeni na chybajuci serotonin a inymi.Pozri napr na teme depresia.
Lepsi popis a mozne skodlive ucinky si mozete pozriet na
www.drugs-pro.com
Atarax(hydroxyzine) je antihistaminikum a utlmovac("oblbovak")
www.medicinenet.com
akineton(biperiden hydrochloric)je droga pouzivana pri Parkinsonovej chorobe
www.drugs.com

Z celeho tohoto som uz aj ja zmatemy, co ti vlastne je?!?

Ved tolkoto chemikalii utociacich na nervy oci a mozog predsa nikto nepotrebuje!

titi...

a tie lieky ti nerobia aj z očami problém?nemaju také vedľajšie učinky?pozri sa na to lebo som si všimla,písala si aj o tom že máš niečo so zrakom!!!

[zruseny12]

...ja nemam s tymi liekmi skusenosti,mozno sa ti tu niekto ozve...
ale na pribalovom letaku by mali byt napisane VEDLAJSIE UCINKY...
a mozno aj kombinacia tychto liekov to sposobuje...
A SU TAK DOLEZITE PRE TEBA TIE LIEKY?NA CO ICH BERIES? AK MOZEM VEDIET...

cokoladka898

hej vsetko naraz. neviem ci to ma nejaky suvis s tymi liekmi alebo tak...nemas s tym skusenosti niekto?budem velmi vdacna