ja,priatel a dieta

radana

Nas znamy mal podobny pripad.Jedna zena ho uviedla ako otca dietata v rodnom liste.Avsak on bol presvedceny,ze dieta nie je jeho.Akonahle malo dieta rok,urobili sa testy otcovstva,kde sa potvrdilo,ze dieta naozaj nie je jeho,tak potom ta zena mu musela vyplatit cele vyzivne,co na dieta cely rok musel prispievat-bolo to nariadene sudom..

radana

sarky,pri narodeni dietata daj zapisat do rodneho listu jeho meno.A potom uz bude na nom,aby svoje tvrdenie dokazal,cize bude musiet ist na testy otcovstva.

darika

sarky,normalne by ti mal odpovedat,ako to,ze bol na takych testoch.normalne chlap musi ist na tie testy pre nejaky dovod.tak aky dovod ho dohnal ist na test plodnosti?nepytala si sa?lebo si to asi naozaj mohol vymysliet.a zrovna 2x ten isty test.

masasko

Buď to dieťa nechce a snazi sa vsetkymi moznymi spôsobmi presvedčiť teba aj seba ze nie je jeho alebo mal nejake problemy v minulosti a nemôze uverit ze by počal dieta. Kazdopadne hali20 ma pravdu, po čase daj urobit test otcovstva a potom mozno bude aj on velmi prekvapeny...

hali20

teraz sa ukludni, nech mas zdrave dieta.
Ak ti nedoveruje, asi potom nie je ten spravny partner.
Po case ho daj na sud o vyzivne a trvaj na sude,ze cches testy DNA. Nieco to sice stoji, ale dieta bude potrebovat tiez z niecoho zit. A potom bude mat slzy pre plac, bude to mozno jeho jedine dieta v zivote.
Viac ho nepresviedcaj, partnerstvo je aj o dovere a to vprvom rade.

Karolko3

Nazdar.
K teme nemam asi nic, akurat ti zelam vela stastia.

-len nezakladaj novu temu, ked ides odpovedat sarky. Odpovedas tu dole...

som ti skopcil prispevok a ukradol na chvilu prezivku, ale myslim, ze sa nehnevas...

este raz, budem ti drzat palce.
GL