Hlupí spoluziaci !!!!

Príspevok v téme: Hlupí spoluziaci !!!!
nervymam

preco musim akrat ja mat tak dementnych spoluziakov,??
na 95% to vyzera ze ziadna stuzkova nebude.....!!! tesim sa na to 4 roky... ich nazor je ze NACO stuzkova????? jezisi ja to nechapem ... ze skoda penazi..
ale hlavne ze na cigarety a flase im penazi luto nie je... ach jaaj.. a tak som sa tesila :((( vsobotu som si chcela ist kupit saty a vsetko sa pravdepodobne rusi lebo nikto tam uz nechce ist.. cize pridem o tento zazitok !!!! :((((((

nebojsa

ahoj..ja som sice uz na vyske ale chcem ti povedat, ze pred nasou stuzkovou to vypadalo tak isto...jeden spoluziak vymyslel ze pome miesto toho radsej k moru( co by za tie peniaze nevyslo ani keby sme byvali v stane) vsetci sa ho zacali zastavaat,hlavne chalani...potom sa robili oznamka, seci somrali na tie co sme spravili a ked sme sa pytali ci maju iny navrh nikto nic....ale ver tomu,stuzkova bude...akychkolvek mas spoluziakov, im to dojde, proste kasli na tych co su premudreli a pomaly s babami vybavuj co sa da,lebo cas sa krati...nasa bola nakoniec uzasna:)aj vasa bude urcite

nervymam

no akoze este nemame oficialne zajednane nic , sice hala je , ale je este moznost ze sa to zrusi kedze zrazu tam nikto nechce ist ... a ja zurim ako pes!!! 4 roky sa tesim ako to pekn zavrsime stuzkovou dokonca uz mam aj saty vybrate, kvoli tomu som stravila leto na brigade aby som si na ne zarobila a teraz toto !!!! :((( Uz aby som z tadial vypadla lebo nazory niektorych ludi v nasej triede nemozem ani len pocut............

anjelik9

nam tak dopadla rozlučkova na zakladke a na strednej skušali take že spoločna dovolenka ale to sme im razom zamietli že neee stužkova je en raz za život =) vyliskaj ich a bude =p

alzbee

Ja som do poslednej chvile vravela, ze na ziadnu stuzkovu nejdem...sice som davala peniaze na ucet, ale len ako taku poistku, ze keby som nahodou zmenila nazor. Ja som totizto strasne chcela ist k moru (sestra bola miesto stuzkovej 10dni v Bibione) a ani zdaleka nie som na taketo nobl akcie...ale nakoniec ma spoluziaci prehovorili, a tak som sla:)) a nelutujem...bolo fakt perfektne! Rodicov som totizto nechala pekne doma a vzala sestru, priatela a dvoch najlepsich kamosov :D
nervymam: v tomto 4.rocniku to byva tak, ze mnohi sa hadaju, ci uz kvoli stuzkovej alebo oznamkam...kazdy ma o tom inu predstavu, tazko kazdemu vyhoviet, ale myslim, ze nakoniec by aj im bolo luto, keby ste stuzkovu nemali. A hlavne, ak uz mate zajednanu nejaku halu, vyzdobu, tak sa tazko z toho vycuva :-P

millli

My sme zbierali od 1. rocnika po 4. rocnik peniaze. Potom sme si mohli vybrat vylet alebo stuzkova. Ja a chlapci sme chceli vylet a dievcata stuzkovu. Kedze ich bolo omnoho viac, vyhrala stuzkova. Ja som si ju ani neuzila, lebo vsetky spoluziacky sa venovali svojim priatelom, len ja som tam bola bez partnera, iba so spoluziakom. Nebolo sa ani s kym zabavit.

swistica

a podla mna je tiez stuzkova hlupost, my sme boli sice pri mori, ale aj tak by bolo lacnejsie a lepsie ist k moru individualne

swistica

no ja by som predcasne zavery nerobila, podla mna vam to riaditel/riaditelka nariadi ze musite spravit stuzkovu. Riaditelia su velkovo dementni.

ALLISSON

Nuž aj my sme sa skladali na stužkovú celé 4 roky pretože naraz dať toľko penazí je strašne moc.Veď si zober čo všetko treba zabezpečiť a koľko to bude stáť.Teraz ak má niekto výhrady,že nechce sa na to skladať ani sa nečudujem ste si to mali zorganizovať v prváku.

nervymam

my sme sa neskladali tak ze od prveho rocnika.. ale aj tak ma to strasne stve :((( chcela som to zazit... a mat na to spomienky.

mary-anne

a co urobite vlastne s tymi peniazmi,c o ste sa skladali cele styri roky? teda ak ste sa vobec skladali.. my sme mali v triede dve, co vobec neboli na stuzkovej,bo si to nemohli financne dovolit..
a niektori zas chodia k moru,alebo do pariza..
ako stuzkova je fajn , zazitok, ale prezila by som aj bez nej asi..