dobra dieta?

Karina

Simi v podstate s tebou jedna cast mojho ja suhlasi, kazdopadne este nie je dokazany dlhodoby dopad takejto stravy na organizmus. Ja som od 14tich rokoch vegetarianka, od 18tich som viac menej fungovala na cerstvej zelenine, ovoci a orechoch a v sucasnosti sa snazim kombinovat aj maso, aj mliecne vyrobky, skratka vsetko - len s mierou. Chcem povedat, ze mam zdravotne problemy s klbami, s chrbticou a travenim, moze to byt mojim stravovanim a nemusi. Preto nemam rada podobne extremne prejavy ohladne stravovania - pokial chces davat rozumy, tak ich mas mat podlozene... Clovek ma ruky usposobene na zber plodov, zuby na zuvanie masa, obilnim a tuhsej stravy - pre mna ostavame vsezravcami. Jedine, co potrebuje zmenit gro ludi tejto planety je pristup k strave, pristup k zivotu ako takemu a nebude potrebne riesit ziadne extremne diety a pod.

simi565

baby ....vsetky tie zvasty o takzvanej vyvazenej strave to je nezmysel...5-6 krat denne jest a tak ako vravite ze aj bielkoviny , sacharidy a uhlohydraty - toje blbost!!!...ludia by mali jest len surovu stravu : a to ovocie, zeleninu a orechy!!! ..nic ti nebude chybat ...lebo clovek je povodom plodozravec a preto by mal jest plody!!!...mliecne vyrobky su nezdrave - zivocisne bielkoviny nadmerne zatazuju organizmus...taze tak...len si treba zvyknut a budete sa citiit ako vtaak..

poliewoocka

dieta-z angl. slova "diet"=strava. To, co das do seba cez den sa za stravu pokladat neda. Oberas svoje telo o ziviny, za chvilu budes zvadnuta a zosusena..ako ked kvetinu vytrhnes zo zeme a hodis bokom...

AdamKrt

A ked nebudes jest vobec aspon take 2 mesiace, tak viec ako schudnes ?. Ziadne problemy uz nebudes mat. Este Ti aj truhlicku kupia, zdarma...

ojka

redka a to sa ti podarí na tomto frčať celý den? akože ja by som nevydržala. Ked budeš iba toto jesť, ver tomu,že schudneš, ale potom sa to riadne odrazí podla mna jojoefektom, to čo si ty písala, to je asi až prehnane málo stravy na den a doničiš si pritom ešte aj zdravie. ): skús to ešte prehodnotiť ;)

karioll

redka
da sa vsetko.aj si znicit metabolizmus a za par tyzdnov vazit o 10kg viac.len tak dalej,ved ti z mojich dani platim lekara

Sasenkaa

redka:skvelaaaa dieta vazne...skoda,ze k tym 5 kg pribudne neskor dalsich mozno 20 kg lebo takto si tak neskutocne dokasles metabolizmus,ze priberes aj z vody ked sa najes ako sa telu pyta.

Radsej si nastuduj clanky o racionalnej vyzive,a cvic.Tak urcite schudnes a jojo-efektu sa bat nemusis.