Cudne prsniky (?)

Príspevok v téme: Cudne prsniky (?)
Naxlia

Ahojte,
nevedela som, kam inam to mam dat, nuz tu je moj problem: myslim, ze s mojimi prsiami nieco nie je v poriadku. Mam ich take cudne naliate, s obrovskymi prsnymi dvorcami a minimalnymi bradavkami. Tiez ma na nich rozculuju velke, viditelne zily, ktore sa na nich rozvetvuju. Coskoro budem mat 17, mam to teda zatial brat tak, ze sa mozno chystaju na naval tkaniva a este mi vyrastu alebo ako je to teda ? Lebo uz teraz je na ne zly pohlad...
Dakujem.

Naxlia

janekMY33, vdaka za ponuku, no skutocne sa hanbim hoci aj anonymne niekomu posielat foto svojich prs. Naozaj su este akoby nevyvinute a akoby cakali na vhodnu dobu, cize nie je na ne pekny pohlad. riskovat tvoje dusevne zdravie nechcem :-)

janekMY33

posly na mircoMY33@azet.sk a ja ty poviem z mojho pohladu ci su dobre alebo zle vies kazdy si misli o svojom tele ze je zle alebo dobre to chce nazor ineho

4587

nic si s toho nerob aj ja mam velke prsia a dvorce mam tiez dost velke a hanbím sa zato aj vyzliecť pred chalanom ale vidim ze nejsom jedina ktora ma takýto problém tak sa s tym nejak zmierim:D

alzbee

Ja patrim medzi tie, ktorym priroda prsia nadelila :-)) a obcas si tak vravim, ze kiezby by boli mensie...respektive, ani nie mensie, ale pevnejsie! lebo su ako zelatina :-D ked si lahnem na postel, tak sa rozleju do stran :-P ale co uz narobim...hlavne, ze su zdrave (teda dufam)...s cvicenim zazraky nespravim-to mozno pomaha u bab s malymi prsiami. Ale ja, ked mam prsia velmi zlaznate (tak sa vyjadrila doktorka, ked som bola na sone:)), tak mozem cvicit kolko chcem, pevnejsie nebudu:(( a inak tie dvorce mam fakt aj ja dost velke...je to naozaj individualne. Ale ked mi je zima alebo som vzrusena, tak sa scvrknu a vtedy sa mi moje prsia najviac pacia :D inak su ako take mlandravceky :D ale zivot bez nich si neviem predstavit:) a nezabudaj, ze zenske zbrane su silna vec :-P

Naxlia

ach, alzbee, ani nevies, ako si ma upokojila. a teraz perlicka: babka mala od mladosti velke prsia, mamka ma D75 myslim, cize je dost mozne, ze aj ja nieco z toho podedim, heh. lenze ked som to ukazala mame a nahodou ma zahliadla aj babka, tak obe tvrdili, ze take velicizne dvorce nemali. nuz skusim pockat nejaky ten rok, snad mi este vyrastu a spevneju.

alzbee

Aj ja mam velke dvorce a vidno mi zily na prsiach...ale mne vidno vsade zily :D :D ale nemyslim si, ze by si nemala mat v poriadku prsia. Ak mas nabeh na velke prsia, tak je normalne, ze mas aj dvorce velke...:)) bud rada, ze su hlavne zdrave.