DIXI sampon

adgjl

Ja som si kupila ten Dixi sampon!!!Vlasy mi mozno trochu rychlesie rastu ale mam ich strasne vysusene!!!Ale velmi mi robi na vlasy Luna Brezová veda!! Skvelá...a krasne vonia:D:D:D

Jedi

citam vacsinou pozitivne reakcie na tieto sampony a veru i mne sa pacia viac ako tie komercionalizovane a predrazene sampony ... mam Dixi s extraktom z čajovníka som s nim spokojny (tusim je aj urceny na mastne vlasy) a dnes som si umyl s brezovym nadherne vonia a citim sa fajn :-)

masasko

Už som presla z tych klasickych samponov na trochu prirodnejsie a zdravšie, ale aj tak si stale neviem najst ten svoj. Chcela by som vyskusat ten brezovy alebo žihlavovy. Ale neviete obsahuju aj silikony?

ejmy

Nivea, Garnier, Elseve... nie sú dobré, lebo odsahujú príliš veľa chémie. dixi myslím, že tiež obsahuje nejakú tú chémiu, ale je jej tam podstatne menej. Ja som už skúšala dixi, mala som brezový, čo má bYť na rast, ale mne nepomohol, vlasy mi nerástli a pripadali mi byť aj také suché. proste nie každému sadne. potom som sa vrátila k tým veľmi chemickým, no nedávno som vyskúšala baleu a tá mi sadla. je síce chemickňa, ale nie až tak príliš a nie je ani drahá.

alzbee

suzka, Gill: ked som si umyvala s inymi samponmi (napr. Nivea, Garnier, Elseve...), tak napr. umyla som si ich v pondelok vecer a uz v stredu rano som citila, ze su mastne, leskle a musela som ich umyt. A ked som si umyla s Dixi v pondelok, tak este v stredu cely den som ich mala normalne a az vo stvrtok bolo vidno, ze sa zacinaju mastnit..

Sonka17

ja sampon dixi pouzivam uz pol roka a je jednoducho uzasny!!! vyskusala som od elseve,nivea,l oreal, a neviem este ake drahe a proste dixi je pre mna super...a rastu mi aj rychlejsie vlasky

Gill

Baby, aj ja mam otazku...ako casto si umyvate vlasy? Lebo aj mne sa velmi rychlo mastia, tak chcem vyskusat ten Dixi sampon, mozno mi pomoze. Fakt som uz mala vsetko mozne Niveu, Garnier fructis, Elseve, Schaumu a nic mi na mastne vlasy nepomohlo :(

suzka

#alzbee prosim ta, kolko dni ti vydrzali vlasy nemastne, ked si pouzivala iny sampon, a kolko dni po pouziti dixi zihlavoveho?? ja mam rovnaky problem, zacala som pouzivat kondicioner a vlasy mam mastne za dva dni, teraz uz kondicioner nepouzivam a stale sa mi tak rychlo mastia. preto zvazujem, ci si kupit ten dixi. neviete cenu orientacne?:-)