Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Plodnost muza

Príspevok v téme: Plodnost muza
evina17

Ahoj,
priatel ma zle vysledky zo spermiogramu. Ma dost spermii, ale malo ich je pohyblivych. V centre asistovanej reprodukcie mu poradili jedine umele oplodnenie, s cim obaja nesuhlasime. Bol na vysetreni aj za urologom a ten, ked videl tie vysledky povedal, ze to az tak strasne nevidi a kedze priatel mal aj nejake ureaplazmy, tak ho preliecil antibiotikami v 3 davkach za sebou a poslal ho aj na genetiku. Ale vysledky zatial nema. Ja mam podozrenie, ze tie centra asistovanej reprodukcie si takto iba nahanaju klientov. Ake vy mate skusenosti?

Matejko123

A aku ma dg. priatel? My mame podobny problem, tiez nas tlacia do umeleho, ale zatial skusame ine praktiky, ako to odvratit, ale zatial ziadne uspechy.

Textová Inzercia

Osobný rozvoj inak

Riešenie Vašich osobných problémov jednoduchým, účinným a tým najprirodzenejším spôsobom. Staňte sa sebe tým najlepším liečiteľom.

Zapper | Fscan - revolučné prístroje

Rieši príčinu väčšiny zdravotných problémov. Záruka kvality a profesionálna podpora zdarma.Môžete ho mať doma aj vy!

Investujte do svojho zdravia

Frekvenčná metóda - rýchla pomoc ku zdraviu! Na všetky vírusy, baktérie, pliesne a parazitov.