Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

9.9.2009-žeby začiatok cesty k zmene tela :)

wiwienka

Ajjojteee : ))) Tak som rada ze prispeivatee :)
No ludkovia, mam pre vas veobecny fakt- ked chcete schudnut z jednej partie, neda sa to, musite schudnut celkovo- napr. rusko mozete len tvarovat a spevnovat ale neda sa LEN TAM schudnut :)

Teda aspon tak mi bolo povedane :)
Skuste viac aerobnej aktivity uvidite co to spravi:)

Tak ja som dnes zacala melonikom, jablckom a jogurtom:)

Teraz idem do posilky a na obed si dam asi ryzu s paradajkovou stavou a kooopec zeleninky:)

Inac vcera som mala taky hlad vecer,m ze som neodolala a dala si uhorku, kalerab a trosku kyslej kapusty ehm :D :D :D a ako sa dari inac?:)))) drzim paste

julianna0000

ahojte..tak ja so sladkym problem nemam..to som nikdey nemala rada..skusam jest pravidelne a menej..snad sa coskoro dostavia vysledky..

janazik

ahojte poradí niekto ako schudnut z brucha...lebo samoten brusaky vraj nepomahaju...:D...a nejake naozaj ucinne cviky na stehna a lytka z kt. nutne potrebujem schudnut...diky

komplexx:)

ja :)

vek 17

vaha 65

vyska 169

ciel 58

baby ako ste na tom...ja som prekvapivo vydrzala az do teraz aj s cvicenim aj so stravou...ked to pojde dalej takto cm pojdu dole...verim si...držím vám palce

wiwienka

A ako casto cvicis? :)

Ono sladke treba z casu na cas jest podla mna lebo potom by kazdy chytiil zachvat zravosti, teda tak to mam aspon ja, sem tam si davam--- nie casto-- teda snazim sa :D

cokoladka898

ja jem vsetko len v mensich porciach...ani sladkosti sa nevzdam..lebo keby to aj teraz praktizujemj nejaku dietu viem ze dlho na nej nevydrzim..

wiwienka

Noo, nejak tu nikto uz neprisieva, co ste odpadli?:(((

ja sa snaziim ako to ide, ale dvakrat mi to nejde ked tu nemam s kym pisaaat... podlete sa :(

wiwienka

BABY AKO? :)))))
takze ja:
Ranajky: jogurt+ ovocie ( ja vazne viac nemozem, ranajkovat nedokazem) :(

Obed: spagetky, koopec zeleninky, kecup a morcadella, zdibik syru

Olovrant: cerstva uhorka

Vecera: kuracie masko s jednym kuskom chleba

Neskorsia vecera: 1 broskyna+ kusok syru

sivaM

ahojte..baby, vynechavanie obeda alebo dokonca ranajok je to najhorsie, co mozete urobit, ak chcete schudnut...najdolezitejsie je jest PRAVIDELNE, to znamena 5 jedal v mensich mnozstvach..hlavne ranajky su zaklad, treba mat zdrave a vyvazene ranajky- jogurt je velmi malo!! je vedecky dokazane, ze ranajky su najdolezitejsie jedlo dna! hladovanie nikdy nepomoze, ak aj schudnete, je to len docasne. drziim palce!

Textová Inzercia

Osobný rozvoj inak

Riešenie Vašich osobných problémov jednoduchým, účinným a tým najprirodzenejším spôsobom. Staňte sa sebe tým najlepším liečiteľom.

Zapper | Fscan - revolučné prístroje

Rieši príčinu väčšiny zdravotných problémov. Záruka kvality a profesionálna podpora zdarma.Môžete ho mať doma aj vy!

Investujte do svojho zdravia

Frekvenčná metóda - rýchla pomoc ku zdraviu! Na všetky vírusy, baktérie, pliesne a parazitov.