9.9.2009-žeby začiatok cesty k zmene tela :)

wiwienka

Ajjojteee : ))) Tak som rada ze prispeivatee :)
No ludkovia, mam pre vas veobecny fakt- ked chcete schudnut z jednej partie, neda sa to, musite schudnut celkovo- napr. rusko mozete len tvarovat a spevnovat ale neda sa LEN TAM schudnut :)

Teda aspon tak mi bolo povedane :)
Skuste viac aerobnej aktivity uvidite co to spravi:)

Tak ja som dnes zacala melonikom, jablckom a jogurtom:)

Teraz idem do posilky a na obed si dam asi ryzu s paradajkovou stavou a kooopec zeleninky:)

Inac vcera som mala taky hlad vecer,m ze som neodolala a dala si uhorku, kalerab a trosku kyslej kapusty ehm :D :D :D a ako sa dari inac?:)))) drzim paste

julianna0000

ahojte..tak ja so sladkym problem nemam..to som nikdey nemala rada..skusam jest pravidelne a menej..snad sa coskoro dostavia vysledky..

janazik

ahojte poradí niekto ako schudnut z brucha...lebo samoten brusaky vraj nepomahaju...:D...a nejake naozaj ucinne cviky na stehna a lytka z kt. nutne potrebujem schudnut...diky

komplexx:)

ja :)

vek 17

vaha 65

vyska 169

ciel 58

baby ako ste na tom...ja som prekvapivo vydrzala az do teraz aj s cvicenim aj so stravou...ked to pojde dalej takto cm pojdu dole...verim si...držím vám palce

wiwienka

A ako casto cvicis? :)

Ono sladke treba z casu na cas jest podla mna lebo potom by kazdy chytiil zachvat zravosti, teda tak to mam aspon ja, sem tam si davam--- nie casto-- teda snazim sa :D

cokoladka898

ja jem vsetko len v mensich porciach...ani sladkosti sa nevzdam..lebo keby to aj teraz praktizujemj nejaku dietu viem ze dlho na nej nevydrzim..

wiwienka

Noo, nejak tu nikto uz neprisieva, co ste odpadli?:(((

ja sa snaziim ako to ide, ale dvakrat mi to nejde ked tu nemam s kym pisaaat... podlete sa :(

wiwienka

BABY AKO? :)))))
takze ja:
Ranajky: jogurt+ ovocie ( ja vazne viac nemozem, ranajkovat nedokazem) :(

Obed: spagetky, koopec zeleninky, kecup a morcadella, zdibik syru

Olovrant: cerstva uhorka

Vecera: kuracie masko s jednym kuskom chleba

Neskorsia vecera: 1 broskyna+ kusok syru

sivaM

ahojte..baby, vynechavanie obeda alebo dokonca ranajok je to najhorsie, co mozete urobit, ak chcete schudnut...najdolezitejsie je jest PRAVIDELNE, to znamena 5 jedal v mensich mnozstvach..hlavne ranajky su zaklad, treba mat zdrave a vyvazene ranajky- jogurt je velmi malo!! je vedecky dokazane, ze ranajky su najdolezitejsie jedlo dna! hladovanie nikdy nepomoze, ak aj schudnete, je to len docasne. drziim palce!