9.9.2009-žeby začiatok cesty k zmene tela :)

cokoladka898

prepac wiwienka nejako mi to uslo...tak ti drzim palceky aby ti to co najdlhsie vydrzalo..
ja sa stravujem normalne...tiez som mala pred nedavnom take zracie obdobie ale uz to preslo co sa moooc tesim. jem vsetko ale s mierou.

kvietocek999

Ranajky-biely jogurt s lyzickou medu
Desiata-jablko
Obed-karfiol
Olovrant-zelenina
pohyb-20 minut na steperi a 100 skokov na svihadle

julianna0000

tak dnes ranajky grahamove pecivo a syr
obed nestihla
vecera pecivo
a co sa tyka pohybu,tak dnes som behala po meste vybavovacky,takze mam dost schodov za sebou

wiwienka

to cokoladka: ahoj, ak sa pozres o par riadkov dalj napisala som tam ze som mala doteraz take zrave obdobie a ze zacinam od znova len teraz :))) takze len chvilku sa tak stravujem ale je to fajn, citim sa lahko a prijjemne :)

Dnes som mala len na ranajky ovocie s jogurtikom,, cez obed som umyvala okna aupratovala takze osm obed nestihla a az o 16 vecera: rizotko a k tomu neskutocne vela zeleninky :))

velmi faaajn, vecer si dam brusaciky :)

ako ste na tooooomM?

julianna0000

tak mne sa najviac osvedcil pri chudnuti ananas a steper..ale zase som sa nato vykaslala,tak mozem odznova driet

wiwienka

ahojtee :))) ako sa darrri?? :) Inac baby neviete kolko kil do mesiaca je zdrave a mozne schudnut? :)
Takze vcera:
BEH
ranajky: ovocie

Obed: KURACIE SO SPARGLOU A KOUSKOM SYRA+ ZEMIAKOVA KASA Auhorkovy salatik

Vecera: zeleninovy salat s kuracim maskom

Vecera2 : kalerab s uhorkou :D : ))))

julianna0000

ahojte,tak vediet recept,aby mi nechutilo jest tak to by bolo super..ale mam dobru motivaciu..na novy rok mam 30,tak chcem vyzerat lepsie na oslave..snad sa mi to s vami podari :)

Princesska

juliana- dakujem za krásne prianie :)priznam sa, ze dnes som si este dozicila, ale uz sa miernim :))velmi nerada by som sa zas rozjest a aby mi bolo vsetko male hmm

tucnalucka

Ahojte pridavam sa k Vam mam 23 rokov.
Výška : 168cm
Váha : 70kg
Cieľ : 64kg

Dufam,ze do oktobra zhodim aspon na 68 kg.Zacala som sa stravovat delene a ziadne sladkosti.