Seriozne sa pytam na velkost prs

Príspevok v téme: Seriozne sa pytam na velkost prs
kukushka

ja viem, ze to znie uchylne, ale....seriozne sa pytam (robim statistiku):
1. aku mate velkost prs (ake cislo podprsenky nosite)?
2. ste spokojne s velkostou vasho poprsia?
3. v pripade ze nie, tuzite po vacsich alebo mensich prsiach?
4. rozmyslali ste o plastickej operacii?
(zmensenie-zvacsenie prsnikov, prsne implantaty...)

engelchena

75 A. Som velmi utla, mam uzke ramena aj chrbat, takze prsia vyzeraju dost velke.
Na plastiku by som nesla, som s nimi spokojna a manzel sa ich nevie nabazit. Ked mi drazdi jazykom bradavky, som schopna mat aj orgazmus.

martinka20

ja mam velmi na rit velkost 75D..to ked zozenies tak si hrdina...
nie som spokojna so svojou velkosotu a hlavne s ich tvarom, a este k tomu velke bradavky..nemam ich pekne pevne a to mam 20 rokov., mam ich prilis velke, nechcem ich mat a keby som mala peniaze dala by som si ich zmensit o jedno cislo alebo 1a pol cisla

katka 1111

lilien ked máš pod prsiami 76 a obvod prs 93 sedi ti 80D, poprípade 75D a fialockaa a to si odkial prišla, že sa takto vyratúva velkost podprsenky? To je úplná hlupost, 93cm obvod okolo prs a má jej sadnut B košík :o))))
Prikladám link na tabulku tak si to preštudujte. www.luxusnepradlo.sk

malickasom

no zaujimava studia, tak potom nam posli aj vysledky.

1.Ja si kupujem 75B vacsinou, aj ked mala by som mat len 70tku obvod, lenze 70B su mi male kosiky a 70C sa casto nevidi... takze proste mam take obyvcajne dvojky.
2. ano teraz som spokojna, no kym som nepribrala mala som prsia mensie.. zial som pribrala aj v inych partiach ako tam :)
3. ak uz tak trosku vacsie
4.nie

cica2

1. 80 A (siroky hrudnik a male cici :))
2. ale ano
3. tak mohli byt vacsie, ale ze by ma to vyslovene trapilo to nie
4. nie

mylady24

1. 75A-B zalezi od strihu, ale v Ackach mi je obycajne kosik maly na plochu

2. som spokojna, na mojej vysokej a chudej postave by vacsie vyzerali asi smiesne, hlavne ze su pevne a pacia sa aj priatelovi

3. realne netuzim, aj ked obcas ma ta myslienka napadne

4. nie, neviem si predstavit nejaku cudziu hmotu v mojom tele :)

katka 1111

75D, obvod 94cm, som maximálne spokojná, som po augmentácii pŕs 5 rokov a nič lepšie som nemohla urobiť. Odkojila som aj jedno dieťatko s nimi.

fialockaaa

lilienn tak potom mas peknee C, D :) inak ja mam tiez teraz 18 rokov a nosim 75B(obvod 89cm).. ty si pisala, ze tebe po 18tke tak naraz podrastli. Bolo to sposobene tym, ze si mozno trosku pribrala, alebo len tak same od seba?

cokomnamka

80D
spokojna niesom
plastika ano a to zmensenie...

neviem preco zeny s takymito prsiami nevedia spavat na bruchu mne to problem nerobi :-D spavam na bruchu rada...len chrbtica je zatazena a tiez mi vadia uchylne poznamky a pohlady od chlapov... beha sa tazko chcela by som sportovat no s tym som ako paragraf a matoha...