Seriozne sa pytam na velkost prs

Príspevok v téme: Seriozne sa pytam na velkost prs
kukushka

ja viem, ze to znie uchylne, ale....seriozne sa pytam (robim statistiku):
1. aku mate velkost prs (ake cislo podprsenky nosite)?
2. ste spokojne s velkostou vasho poprsia?
3. v pripade ze nie, tuzite po vacsich alebo mensich prsiach?
4. rozmyslali ste o plastickej operacii?
(zmensenie-zvacsenie prsnikov, prsne implantaty...)

lilienn

a inac bola som sa premeriat pod tymi prsiami (nedalo mi to :) ) a mam pod prsiami 76 cm, no kupujem 80-tky, lebo 75 ma uz rezu.

lilienn

fialockaaa ja nechapem cislovaniu tych podprseniek, lebo ja si kupujem 80 C, 80 B, no nezakryvaju mi cele prsia. kamoska sa ma pyta, ze ci aj ja mam 80 D-cka ako ona a ja vravim, ze ja mam 80 B/C a ona ze tazko. tak som si skusila jej podprdu a konecne mi zakryvali prsia, takze kupujem 80D. Ani ja tomu cislovaniu nechapem. Nemam preco klamat, seriozne som napisala.

WhoDoYouThinkIAm

1. 75 B

2. ano som

3. netusim, sice najdu sa aj chvilky ked si povzdychnem a poviem, ze by mohli byt aj vacsie ale to je len povzdych ktory stoji za nic:)

4. pomyslela som si, ako by to vyzeralo, striaslo ma a odvtedy nato nemyslim...myslim, ze peniaze sa daju vyuzit aj na zmysluplnejsie veci ako su prsia a k tomu prirodzenost je podla mna krasna!!!

fialockaaa

lilienn zaujimalo by ma ako je mozne ze mas D-cka ked pod prsiami mas az 80 a v prsiach len 93. Neviem ci si o tom pocula, ze velkost kosikov sa meria podla rozdielu toho väcsieho cisla(cez prsia) s tym mensim (pod prsiami), v tvojom pripade 93-80 je 13, co je take mensie Bcko.

Luxis

1.) 75B
2.) dá sa, ale mohli by byť aj väčšie, ale hlavne pevnejšie
3.) asiže po väčších
4.) nie, nikdy, najkrajšie sú prirodzené, aj keď menšie

sya

1. 75C, 70D zalezi od srtihu a materialu podprdy... 2. ano teraz som uz spokojna... 3. uz nerozmyslam, uz mam silikony... :)

anyonym

asi som sa zblaznila, ale tu to mas:

1. 75B

2. áno

3. pokojne by som vacsie B-cka brala,
ale od toho uz vacsie nie... bolo by
to dost nechutne vzhladom na mojich
164cm a 48kg

4. áno, ale nie o plastike prs...

lilienn

1. 80D, obvod hrudnika 93cm. V 18 som mala 75 B (obvod 87cm)a do 22 mi kraaasne podrastli, su pevne, ine nechcem :)
2. maximalne :)
O plastike? urcite nie. no uvidim o 20 rokov ci sa nazor nezmeni. heh

InLoweee

1. 75 B

2. ovela viac nie, ako ano

3. samozrejme vacsie

4. keby boli financie, aj ano, ale su ovela dolezitejsie veci, ktore treba financovat (skola, byvanie a pod.)