Nadmerná tvorba hlienov a chronická nádcha

Príspevok v téme: Nadmerná tvorba hlienov a chronická nádcha
Livinka1

Dobrý deň, prosím Vás o radu týkajúcu sa liečby chronickej nádchy a nadmernej tvorby hlienov. Od bábätka mám problém s nádchou a hlienami, mám slabšiu imunitu, dennodenne upchatý nos a zväčša dýcham ústami (aj v spánku). Pokiaľ ma chytí choroba ťažko sa mi dýcha aj ústami, nakoľko mi hlieny stekajú do ústnej dutiny a často ich musím vykašliavať aj keď nie som chorá. Už ako dieťa som vyskúšala mnoho nosových sprejov, no nič nezaberalo. Mala som 3x vyberané nosné mandle, čistenú sliznicu a mnohokrát prepychovaný nos, to zabralo max. na mesiac. Potom ma moja obvodná lekárka poslala na alergiológiu, kde som zbytočne chodila 5 rokov a brala kopu liekov,napr. Xyzal, Aerius, ... nezabralo. Ďalej ma poslali na vyšetrenia soli v pote - Cystická fybróza kde bola hodnota na hranici s nábehom na túto chorobu. Momentálne užívam prírodný prostriedok - Sinusan, ale výrazné zmeny nieje vidieť. Viete mi prosím Vás poradiť akú liečbu mám zvoliť? Ďakujem :)

bambulos

ahojte vsetci, tak ja mam taky isty problem ako Livinka 1 ale este k tomu vsetkemu mi vysli aj pozitivne alergicke testy, lieky beriem a vysledok ziadny, pocula som ze upchaty nos a zahlienenie mozu mat na svedomi aj plucne chlamidie, ma s tym niekto skusenosti?

olča

mjanik ďakujem za radu a povzbudenie.ja som sa rozhodla pre liečiteľa a homeopata, ktorý mi diagnostikoval podobne ako ste navrhol.Vraj mi pre lieči ľadviny a mechúr,tak tiež aj lymfatický systém ktorý mu ukázal prístroj v zlom stave. Až budem mať výsledok liečby, potom sa prihlásim.

mjanik

olča nezúfaj-vyhľadaj akupunktúru a nechaj si preliečiť pľúca a možno aj obličky, prípadne i slezinu,problém musí zmiznúť!!!!!

RNG

kedze boli moje prispevky dokonale zahrabane a tykaju sa povodnej temy, tu ich znovu vytiehnem, s dovolenim:

morska voda nie je dostatocne antimikrobialna, treba si robit vyplachy alebo aspon kvapkat niekolkokrat denne nieco silne antimikrobialne, ako napr koloidnu striebornu vodu alebo roztok citricidalu(4 kvapky na dl vody)

Inac proti vzdusnym alergiam su dobre quercitin, vitamin C, bromelain, boswelin, proti zapalom curcumin, dumbier, GLA a tiez rozne enzymi, ako bromelain, serrapeptaza a ine.

Ustne brane prostriedky nie su ucinne dostatocne, lebo nakazy su v dutinach, kde sa nedostane krv s protilatkami.

olča

Už rok bojujem s aler.nádchou, ktorá mi strpčuje život.najviac ma trápi tvorba hlienov, pre ktorú musím aj v noci vstať a niekedy aj hodinu sa snažím vykašliavať až do únavy.to sa opakuje aj trikrát cez deň. I napriek rozným sprayom nedá sa tomu pomôcť.Ja som už senior a prišla som k záveru, že alergiologické ambulancie by nemuseli ani existovať. je mi to veľmi ľúto že ani jeden lekár tohto oboru to priamo nepovie.Som radá, že som našla tuto temu

Livinka1

Ďakujem Vám všetkým :) Aloe máme doma, od LR, v litrovej flaši a pije sa to ako sirup zriedené s vodou. Mamina to často pije aj kvôli imunite stojí to cca 35-40 Eur.

karioll

cau,nemohol som odolat tej babe v teme vysoky tlak co prestala samovolne brat lieky
stale nechapem tie zvieratka,co tu na mna utocia,ale najlepsie je asi nereagovat