Nadmerná tvorba hlienov a chronická nádcha

Príspevok v téme: Nadmerná tvorba hlienov a chronická nádcha
Livinka1

Dobrý deň, prosím Vás o radu týkajúcu sa liečby chronickej nádchy a nadmernej tvorby hlienov. Od bábätka mám problém s nádchou a hlienami, mám slabšiu imunitu, dennodenne upchatý nos a zväčša dýcham ústami (aj v spánku). Pokiaľ ma chytí choroba ťažko sa mi dýcha aj ústami, nakoľko mi hlieny stekajú do ústnej dutiny a často ich musím vykašliavať aj keď nie som chorá. Už ako dieťa som vyskúšala mnoho nosových sprejov, no nič nezaberalo. Mala som 3x vyberané nosné mandle, čistenú sliznicu a mnohokrát prepychovaný nos, to zabralo max. na mesiac. Potom ma moja obvodná lekárka poslala na alergiológiu, kde som zbytočne chodila 5 rokov a brala kopu liekov,napr. Xyzal, Aerius, ... nezabralo. Ďalej ma poslali na vyšetrenia soli v pote - Cystická fybróza kde bola hodnota na hranici s nábehom na túto chorobu. Momentálne užívam prírodný prostriedok - Sinusan, ale výrazné zmeny nieje vidieť. Viete mi prosím Vás poradiť akú liečbu mám zvoliť? Ďakujem :)

karioll

to ako myslia mna, ked uz nemam nervy na nejakeho dementa?
divne ze tam nepisu o tom,ako mne nadavaju do buzerantov,kokotov,a pod.
nevadi,vzdy platilo za dobrotu na zobrotu.
dik za info

ojka

???
no tak prepač,že dýcham, ja pomaham ako viem, ak ti tu prekažam, tak moje príspevky preskakuj,nečítaj a nenechaj sa rozčuliť (:
kaciatko7
oni sem prispievajú tiež tak ako vedia,a poradia ako sa im zda za vhodné, ak sa niekomu ich rada, nazor nepači, nemusí sa predsa podla ich rád nik riadit, snažia sa možno len usmerniť a to že niekoho pošlu k lekarovi, tak to má asi svoje opodstatnenie,lebo nie všetko sa dá len tak svojpomocne vyriešiť čo sa týka zdravia a lekara treba naozaj vyhladať.Alebo ked niekto odporuči prírodné produkty.Myslím,že by to šlo teda potom aj bez osočovania, nadávok či označovania, že kto je klamár, ked sa tomu druhemu jeho nazor nepozdava.
kosa
zaskočil ma tvoj postoj k niektorým ludom,hlavne čo sa týka niektorých skupín obyvateľstva,ale tu dofam,že som túto diskusiu len nespravne pochopila.