najlepsi alkohol :o)

Príspevok v téme: najlepsi alkohol :o)
ushko

.. nechcem tu zakladat nejaku alkacsku temu, ale .. zaujimalo by ma, co pijete, ked obcas vybehnete von :o) nieco, po com hlavne na druhy den nejde roztrhat hlavicku.. ja totiz bezne nepijem, a ked sa obcas stane, ze si nieco dam, vacsinou mi je na druhy den dost spatne, hoci vela nepopijem.. je nejaky "lahky" alkohol, ktory mate radi? :o)))

capricorn

hlavne nemiesaj:) po 10-15 pivach ti roztrhne rano hlavu,po vine ti bude urcite zle na zaludku,po pol litre ci viac fernetu,jeger majstra atd ti bude rano tazko rozlepit usta a dudniiet v hlave lebo obsahuju vela cukru:)najlepsie je pit cisty alkohol vodku,gin pripadne domace ovocne vitaminove palenky nie te prichutene destilaty a vela mineralki(sulinka a fatra je najlepsie)v tom pripade ti bude rano najmenej zle a najviac vydrzis vecer pri akcii.rokmi to mam odskusane:)

george303

napr.. Vcera som pil absinth totalna divocina ale to iba vynimocne inak bezne pijem vodku alebo este pripadne nejake konaky s pivom ale poznam urcite aj lepsie alkoholy neviem ani preco to vlastne pijem ;)

blondula

neviem co to bolo,ale nejake palenko z Chile :D ja inak alkohol nepijem vobec,ale toto nejak chutilo a kedze som si vsimla,ze nic to so mnou nerobi,tak som cuckala :D az zrazu som taka natapana bola,ze konec :DDDD takze odvtedy ked kostujem raz za uhorsky rok nieco nove,kukam najprv jake "grady" to ma :DDDD .... hlava mi trestila este 2 dni :-(

ta3

M74, nuz kolku ludi, tolko chuti, ja na fernet nedam dopustit, kedze som nikdy nepila pivo ani vino, pred fernetom som vyskusala niekolko druhov tvrdeho alkoholu, ale fernetu sa podla mna maloco vyrovna, opita z neho za tu dobu som bola len parkrat, ale nikdy mi na druhy den nebolo zle, ako mi byvavalo obcas predtym, ono vela zalezi aj na tom, v akom psychickom rozpolozeni momentalne sme, ked popijame