najlepsi alkohol :o)

Príspevok v téme: najlepsi alkohol :o)
ushko

.. nechcem tu zakladat nejaku alkacsku temu, ale .. zaujimalo by ma, co pijete, ked obcas vybehnete von :o) nieco, po com hlavne na druhy den nejde roztrhat hlavicku.. ja totiz bezne nepijem, a ked sa obcas stane, ze si nieco dam, vacsinou mi je na druhy den dost spatne, hoci vela nepopijem.. je nejaky "lahky" alkohol, ktory mate radi? :o)))

mary-anne

tak ked som bola mladsia, oblubovala som karpatsku. potom ma to preslo. neskor citrus , aj to ma preslo a potom zas tequilu,ale striebornu.
ale teraz tvrde velmi nepijem. radsej si dam vinko, alebo miesany drink.
najhorsi je farebny alkohol, z toho mi je zle na druhy den, bez ohladu na to, kolko vypijem. tiez mi staci malo.tak radsej neriskujem :)
ale ked nemam chut na vinko a zabavame sa riadne, tak vodka+redbull :D

salatka

ja ked uz chem pit alkohol, tak jedine fernet stock citrus alebo zlatu tequilu.. nic ine, teda este sem tam neaky ten miesany drink..ale viac nic... a samozrejme s mierou, aby mi na druhy den nic nebolo :)

dobra vila

Fiha, ak ti je nevolno aj po malom mnozstve, tak by si nemala pit vobec :-P. Ale asi to tak male mnozstva nebudu, ze jo?! :D Alebo absolutne nie si zvyknuta.
Ja nie som nejaka velka pijanka, rada si dam, ale fakt ze "pre chut" a to zvacsa doma, haha :D.
Nejake lepsie cervene vinko (v puboch ti to neodporucam, naleju ti hocijaku zbrndu), s kamoskami sme kedysi davali nasu klasiku t.j vermut, martini ci vodka-dzus.

vevericka

ja s nasimi bezne cervene..1-2 pohariky, ak chcem tvrde a na liecebne ucely pouzivam tequilu, ale fakt na vsetko..ak zle travi, na herpes, na desinfekciu, na vsetko:D

bobo...

Ked k nám príde návšteva tak si dáme Fernet citrus,Magister alebo Soberano.Podľa toho akurát čo máme doma.

micaa

no ak pijem s mierou, na druhy den mi nic nie je... najradsej mam fernet stock citrus alebo spissku hrusku/marhulu :)

miroslavenka

Ani ja moc nepijem, a teraz uz vobec nie - kvoli liekom, ale predtym dva deci cerveneho vinka, nic ostre vonku s kamosmi. Mala som vsak obdobie, ze mi velmi chutil rum :) Na rodinnych oslavach domacu slivku - max. pol poharika :) Mamka tonik a fernet - ta ine tiez nic nevypije. Manzel je uz o inom :o)