Vlastnorucne prepichovanie usi

Sandra.Sz

Ahoj,neviem či je to ešte aktuálne ale prepichovanie nebolí. :) Skús si tam dať predtým ľad,nech ti to miesto trošku umrtví,potom na dezinfekciu niečo a čo najrýchlejšie prepichnúť..Bolieť to bude až neskôr,po takom dni..:) Po prepichnutí ma týždeň bolelo ucho,ale nebola to silná bolesť,dá sa to prežiť

Doda-Mow

Ja s chcem dat tri dierky (+ta povodnu uz mam) ale nastrelovanie neodporucaju....asi si idem dnes prepichnut sama ihlou no dost sa toho bojim ? co by sa mi mohlo stat :D drzte mi palce....a s helixom mam otrasne skusenosti....neodporucam !!!!!!!!!! moj asestrav si ho dala v tich a zahnisalo jej cele ucho ...sli sme k doktorke a t ajej na to dala niaku mast ale nezaberala ... nakoniec dva tyzdne nepocula na to ucho....ale vyliecilo sa jej to :)...nakoniec

Tarara

Zdravim, dnes je pre mna konecne po rokoch den D - idem si prepichnut usi. Doma mam vsetko co k tomu treba skusenosti s tym mam ( prepichovala som sesternici ) bolesti sa nebojim a ani krvi aj ked to musi byt clovek dobra truba aby si ucho prepichol tak ze mu pojde krv .. alebo ma citlive usi .. stava sa. Len by som sa potrebovala poradit ake nausnice by boli najlepsie. Mama tvrdi ze zlate, pocula som aj taku vec ze strieborne lebo striebro cisti krv, ked som si davala piercing do pupka dala som pre istotu titan ( ten mi nic nerobil vdaka bohu )ale momentalne doma nemam nic titanove a uz vazne uvazujem nad bizuteriou aj ked sa toho bolim lebo som mala zle skusenosti. Usi som mala prepichnute ako male dieta a mala som zlate nausnice ked som podrastla na cas som nausnice nenosila ale dierky sa mi este nazrastli tak som zas zacala s nausnicami a od tej doby to bol jeden velky problem. Vyskusala som kazdy material co sa dal ( drevo, kost, plast, kovy, zlato, striebro aj chirurgicku ocel ) ale vsetko s rovnakym neprijemnym vysledkom usi mi zahnisali boleli stipali no proste situaci na maslu. Nakoniec som sa na to vybodla a cca 3 roky nenosim nic dierky mi zda sa zarastli a idem ich nanovo prepichnut a bojim sa privelmi riskovat tak by som rada vedela nazor inych ( najlepsie lekarsky ale to sa tu asi nenajde tak budem vdacna aj za laicky :) ). Inak tip pre neskusenejsich - ako som si vsimla je tu par ludi co sa boja bolesti a krvi - bolest je pri tom minimalna ako uz viaceri spomenuli ale vzdy pomoze stara dobra mrazena zelenina az kym si ucho neprestanete citit, potom z chladnicky vychladenou dezinfekciou prejst ucho a uz len pich a je to .. aj ked ak je uch vychladene koza sa stahuje tak bude treba trochu pritlacit ;) ale nic to nieje a potom ak nechcete behat s ihlou v uchu po asi minutke dvoch ju vyberte a pomaly nasrubujte nausnicu ( ihly najlepsie kupit v lekarni ruzove - su najväcsie ). voi-lá ! mate nausnicu :)

Fefúš :)

Ahojte.. tak ja mám skúsenosti s \\\"helixom\\\" .. sama som si ho prepichovala.. ale nie lekárskou ihlou.. normálnou šiacou ihlou.. len samozrejme tou hrubšou.. :) vydenzifikovala som si ju a pre istotu pozrela či je hrubšia ako náušnica.. vydenzinfikovala som ju detolom a alpou.. aj ucho tzv chrupavku.. normálne som to prepichla.. nechala ihlu v prepichnutej dierke asi 2 hodiny ale každých 15 minut som nou točila aby nezaschla.. po 2 hodinách som ju vytiahla a nastriekala hned ucho detolom a aj náušnicu.. a hned ju dala točivým pohybom dnu.. a bolo to :) prepichovanie ma nebolelo.. len ked som s ihlou potom točila.. to ma bolelo jediné.. na stupnici od 1 do 10 ma prepichovanie bolelo tak na 1.. a tou ihlou točenie asi tak na 6/7 .. :) ale dá sa to pre ten výsledok vydržať.. :) prajem veľa štastia baby :)

SHINIGAMI

ahoj,ked som mala desať donutila som mamu aby mi nechala prepichnut uši lebo som nemala (ona s tym nemala dobre skusenosti takze sa bala ze aj mne sa to stane -zahnisalo jej to-) a dobre, bola som sice dost rozklepana ale nebolelo to takmer vobec ha-ha. potom som si nechala dalšiu v dvanastich NASTRELIT ale ta nebola dobra. Tetka mi to krivo nastrelila a nausnica ina okrem nastrelovacej tam nesla dat a navyse sa to oproti prepichnutim strasne dlho hojilo tak sdom da na to vybodla som vytiahla nausnicu nechala zarast a prepichla som si sama lekarskou ihlou co som si od lekarky poprosila.Dierka sa uplne v pohode zrastla.teraz mam trinast a tuto zimu om si dalsiu prepichla sama a uplne v pohode aj spoluziacke som uz prepichovala a je spokojna.Teraz by som si chcela dalsiu do chrupavky hore takzvanu \\\"HELIX\\\" urobit ale sa bojim ze si dam daco porusim. ak mate dakto z helixom skusenost napiste :D

spokojny2039

ja som si sam prepichoval aj oci, je to v pohode. dal som si tam taku obruc, konecne ma okolie uznava, lebo som cool

Wiki7

Ešte niečo som zabudla. Moja mama proti tomu nič nemá.Keď som si prvú tak nič v pohode len som prišla za ňou a aha prepichla som si ucho a v pohode . Veď aj ona keď bola mladšia tak si sama prepichla ale iba jednu ale aj tak. :) Aj môj oco si prepichoval aj peru sám a v pohode nemá proti tomu nič :)

Wiki7

Čaute :)
Takže je to v pohode ja som si sama prepichla všetky dierky v uchu mám ich teraz dokopy 5 ale plánujem ich počet ešte zvýšiť :D Prvú som si prepichla asi pred 2 rokmi.. len tak som sa nudila tak som vzala ihlu a bolo. :D Keď som bola malá tak mi nedali prestreliť tak ma to už hnevalo že nemám tak som si to spravila sama :) Ja to robím pomaly aby ma to bolelo :D čo už som taká povaha ktorá má rada bolesť. No a poslednú som si prepichla 8.5.2013 len tak z nudy. Už čakám kým sa mi to zahojí aby som mohla ísť na ďalšie (lebo mám len jednu naúšnicu ktorú používam na toto) :) Takže je to v pohode nebojte sa nebolí to moc... aspoň mňa nie ... :) to asi preto že mám vysoký prah bolesti :) ale nie je to v pohode :)