Se Pohadani potom sme sa udobrili a znovu si nadavame ..POMOC!!

Príspevok v téme: Se Pohadani potom sme sa udobrili a znovu si nadavame ..POMOC!!
SiSana

prosim pomozte mi sme dve triedy a cez prazdniny sme niektori s nasej tredy a nektori s tej druhej chodili spolu von ..sme rovnaky rocnik....cez prazdniny bola zo zaciatku sranda ptom kukoncu sme sa zacali hadat a taka hadka ze sme bola jedna trieda proti druhej potom sme sa zasenejako udobrili no teraz si oni nieco zase medzi sebou navraveli zacali nam nadavat vy stetky lebo to sa bavime dievacata s chlapcami s tej druhej tredy...potom sme sa niektori udobrili a hlavne taky jeden pekny chlapce boli sme s nim vonku ja s kamoskou a jej pocas tej hadky pisal ze je horsia nez dabol a tke ze mam ist do pi.. no teraz ked sme boli von sme to celi riesit zacali sme a dopracovalo sa to k tomu ze sme setky oje*avacky..a take ...a na pokeci sme sa dozvedeli ze to ze sa s nami bavil bolo zo srandy a tak sa stale hadame a hadame ja na to nemam nervy prosim poradte mi nieco ci mate skusenosti ..prosim

alzbee

Ja si pamatam, ked ma v triede neznasali zato, ze som sa bavila s chalanom z inej triedy, ktory bol povazovany za velkeho cava a tak nebol vobec oblubeny...ale trvalo to nejaky tyzden a potom ich to preslo:) a mna tiez:) To su proste hormony...