hrudkovity vytok a canesten

Príspevok v téme: hrudkovity vytok a canesten
Lucinka:-(((

Awojte. Potrebujem radu. Mala som prv biely vytok pocas plodnych dni. Potom po pohlavnom styku az hrudkovity a tak to aj ostalo.O par dni prislo aj mensie palenie. Kupila som si v lekarni Canesten 6 tabliet. Palenie ustupilo. Pouzivam tieto tablety uz 3 den. Vytok mam stale biely, no neviem pripada mi to ako by to bolo z tej tabletky, ale uz menej hrudkovity niekedy az vobec. Chcela by som vediet ci s tym mate niekto skusenosti a ci to ma mat taketo priznaky ked sa to lieci alebo ci to je na zlej ceste. Dakujem

- mira

Po tabletkách, čípkoch alebo sode bikarbone problém na chvíľu ustane, ale akonáhle prestanú pôsobiť objaví sa znovu, pretože kvasinky majú v tele výborné podmienky - prekyselené prostredie a dosť potravy - to všetko z jednoduchých cukrov.
Prekyselenie je spôsobené okrem jednoduchého cukru i mäsom a ovocím alebo kávou a pod.
Zásaditosť telesných tekutín, ktorá spôsobí uhynutie kvasiniek ktoré sa prestanú rozmnožovať, dosiahnete zeleninou, kombinovanou s nebrúsenými obilninami.

Marianna666

ono vytok prestane,ale len na par dni /tyzdnov/. Tieto tablety posobia len docasne a ty potrebujes zistit pricinu a liecit sa dlhodobo. Preto musis ist na gyndu,tam ti zoberie vzorku,predpise lieky ´na mieru´, liecenie trva vacsinou 2-3 tyzdne, v tvojom pripade sa jedna asi o kvasinky /stres,uzivanie antibiotik,zla hygiena/, takze ti predpise vaginalne tablety plus normalne oralne tabletky. Hlavne sa nehraj na lekara a nekupuj si lieky podla svojho uvazenia,pretoze ak su prilis slabe tvoj problem sice odstrania nachvilu,ale nabuduce sa moze dostavit ten isty problem ktory bude este tazsie odstranit lebo nespravnymi liekmi tieto parazity posilnujes. Mam s tym uz bohate skusenosti...

atam

lucinka,ja mam s tym skusenosti a poviem ti,ze samoliecba sa v tychto pripadoch velmi nevyplaca.Nepoznas povodcu tvojich problemov,tak si myslim,ze najlepsie urobis,ak navstivis svojho gynekologa,ktory ti poradi ako dalej....