Štíhle ramená;)

Príspevok v téme: Štíhle ramená;)
kiana

Ahojte, mam otazocku: ak niekto potrebuje vyslovene zmensit ramena, ake cviky a v akej frekvencii by ste odporucali...a ma na to nejaky vplyv aj jedalnicek?...cvicim len s jednoruckami tak 60x rano+orbitrek..45min kazdy den...myslite, ze to staci??

Viem, ze pri chudnuti sa chudne zo vsetkych casti tela, ale chcela by som ich spevnit, aby nevyzerali, ako take plachty...
Prosim poradte...vazne vam budem vdacna...a potrebovala by som to do decembra spevnit, lebo sa chystam na svatbu..prosiiim poradte mi
Dakujem:)))

bara017

ano tak s mensimi pauzami alebo mozes medzi to vsunut nejaky iny cvik napr. na brucho, ale ja si to vzdy zasadne davam po kardiu(behu) aby som bola zahriata. A uz po dvoch tyzdnoch pravidelneho cvicenia kazdy druhy den mi kamarati chlapi zacali hovorit ze mam nejake vyformovana ruky, ramena:D takze celkom rychly efekt. Ak sa bojis stolicky tak lavicka je lepsia alebo aj o postel sa da opriet ak nie je velmi mäkká. Skus

kiana

bari, dakujem za typ...len sa bojim, ze ta stolicka sa mi bude posuvat:D...ale kliky normalne budem robit...a inak co to znamena po seriach??ze 18, pauza, 18, pauza a 18???a zakolko sa ti to podarili schudnut??...pri tejto serii?
A dakujem este raz;)

bara017

aha takze ty chces v podstate vypracovat ruky, lebo zmensit ramena to si celkom neviem predstavit, to asi len velkym ubytkom hmotnosti.
Mne sa najviac osvedcili taketo kliky
www.mspnitra.sk
robim ich v troch seriach po 18, ale zo zaciatku som robila len po 10! A potom este obycajne kliky tie su tiez velmi ucinne. Nerada cvicim s cinkami viac sa mi osvedcili obycajne kliky:) odporucam

bara017

aha takze ty chces v podstate vypracovat ruky, lebo zmensit ramena to si celkom neviem predstavit, to asi len velkym ubytkom hmotnosti.
Mne sa najviac osvedcili taketo kliky
www.mspnitra.sk
robim ich v troch seriach po 18, ale zo zaciatku som robila len po 10! A potom este obycajne kliky tie su tiez velmi ucinne. Nerada cvicim s cinkami viac sa mi osvedcili obycajne kliky:) odporucam

kiana

a kolko klikov prosim ta jajka001??? dnne aby som to stihla zmensit do decembra...to su 3 mesiace...a ci staci raz za den...alebo ako??
ale dakujem za typ:))

kiana

No, chcela by som spevnit tricepsy, lebo su take...no plachtove...ak viete co tym myslim;)...chcela by som, aby boli hlavne spevnene a aby vlastne ten rozdiel medzi predlaktim a ramenami nebol velmi velky, takze tak;)))

ojka

zmenšiť ramena? doslova? to sa neda,teda aspon si myslím (: niekto ich ma jednoducho "užšie",niekto "širšie",...s tým sa už človek narodí....
alebo tak potom nemyslíme to isté ;-)