kvalitna licenka

silvinka79

ja som tiez hladala matnu licenku a nakoniec som vyskusala prirodnu mineralnu licenku od PHB Ethical Beauty odtien Sienna a som s nou maximalne spokojna - je to velmi pekna matna farba a vyzera prirodzene
pouzivam konkretne tuto: sonicka.sk

kikuššš

najnovsie som trafila do Dm-ky ...a zo znacky alverde..som kupila odtien 07 flamingo...aj ked vyzera ta farba odstrasujuco...tak je uplne prirodzena a hlavne dlho vydrzi

LILIII

dievcence ja som dlho nevedela natrafit na tu naj co by mi sadla mala som rozne (MAC,GOSH,MAX ....,Elizabeth Arden, SMASHBOX ..........)

no ta NAJ - NAJ - NAJ je z Kauflandu c.5 je taka do oranzova ma krasnu farbu dlho drzi proste je super a to stoji malicko
!!!!!!!!!!odporucam!!!!!!!!!!!!

alexx 13

doporucjem licenky od Manhattan.. maju na vyber klasicke, bez trblietok ale aj penovu licenku bez trblietok.. a nieje to moc drahe...

Mary007

Ahoj. Ja som taktiež zháňala lícenku bez trblietok a kúpila som si najskôr od Lorealu. Nebola zlá, ale tie trblietky tam boli, aj keď nie veľmi výrazné. Potom som si objednala cez internet lícenku Shiseido, odtieň Deepest rose. Bola drahšia, aj napriek nižším cenám v internetových obchodoch, ale neľutujem. Je to perfektná, úplne prirodzená farba k mojej svetlej pleti, bez trblietok a keď sa ráno nalíčim, vydrží mi celú pracovnú dobu. Určite si ju ešte kúpim, keď spotrebujem túto.