KONIEC SVETA

Príspevok v téme: KONIEC SVETA
SiSana

videla som video okonci sveta v roku 2012 -odkaz odstránený- najprv som tomu verila no potom ani nie..ale vazne neveiem co si mam mysliet . su tam aj ine vide napr v tom videu pise o novej planete ktora sa da vidiet 11 maja 2009 so sevrneho polu aje tam video kde to je nakamerovane ..tam ja nwm..ale dost sa bojim ..pozrite si to video aj ostatne ked si date na tej stranke nibiru ...prosim piste nazory

emca

no zaujimave video.. :) skoda, ze vlastne stale teda nevieme ten finalny datum..lebo najskor tam bolo 21.sept. a neskor 21. dec... to nejak kixli.. :))
ale vcelku ano, tak nejak by sa to mohlo udiat, i ked hadam ten datum nebude tak blizky, mam este chut si trochu pozit :)

Adam Krt

Cital som raz taku zaujimavu sci-fi poviedku, ktora moze mat aj metagoricky charakter.

Ako jednemu novinarovi predal jeden clovek za 100 dolarov krabicku s gombikom, ktory znici svet. Novinar hovoril, ze to je drahe a ten clovek, ze co by chcel, ved je to zadarmo za vec, co znici svet.

No a novinar bol neskor zvedavy a zmackol gombik a nic sa nestalo. Povedal si, zase podvod, ze naletel.

A zaverom poviedky bol rozhovor dvoch mimozemstanov, ako hovorili, ze ako sa im podarilo uspesne zlikvidovat planetu, bez toho, aby museli oni zasahovat, ked cez Zem pojde medzigalakticka dialnica a tlacitko sebaznicenia tak dobrovolne spustil sam clovek :)

agaven

už som to pisala nie nebude pojde v tedy nejaky nieco bude letiat okolo nasej planety ale nakoniec neviem ci sa to vyhne alebo co ale nakoniec sa to nestane myslim ze kusok aj zostrelia ale nakoniec v telke bude len to ze sa to vyhlo nie neude len kriza a demonstracie

salatka

ziadny koniec sveta nebude a hlavne ten, ktory predpovedaju na rok 2012, ved astrofyzici by o tom uz vedeli .. a ked som sa s jednym kamaratom (astrofyzikom) rozpravala, tak sa len smial, ze ostatni to uz vedia a k nemu sa to este nedostalo a to robi v tej brandzi..takze netraba zase vsetkemu verit a zbytocne sa stresovat ... s

Petuska B

A teraz keď to dokázala Nasa tak čo?? :-)) to nie je žiadna záruka, podľa mňa je to výplod chorej mysle, už na začiatku som chytila nervy z tých bludov a nepozrela som si to ani do konca. Môžeš žiť tak že sa budeš triasť kedy príde koniec sveta každú chvíľu a prežiť život v strachu alebo si takéto bludy jednoducho nepripúšťať a žiť naplno. Žiť sa má tak akoby bol každý deň ten posledný tak aby ak niečo také príde si nikdy nič nemusela ľutovať.

Airiana

jo tiez si myslim ze moze prist hocikedy a nikto s tym nic neurobi,okrem ineho bolo tu uz milion datumov ohladom konca sveta, takze co sa ma stat sa stane,akurat zopar blaznov sa zahrabe pod zem a tak...