najomne aj ked tam nebyvam este

Príspevok v téme: najomne aj ked tam nebyvam este
misshel

zdravim vas....mam taky problem....chodim na vs a kedze som nedostala intrak uz pred rokom tak som na byte s kamoskou zo strednej skoly a dvaja spolubyvajuci...od toho roku budeme mat dve nove spolubyvajuce ...problem je ten ze ten byt je kamoskinej tety a vraj mame zaplatit aj za september hoci tam este vobec nie som...stale platime k tomu 20 v mesiaci...a ja tam pridem 20 alebo 21...a preto sa mi nezda spravne ze musim platit aj za september...no napisala mi ze vsetci musime..tak musim aj ja ked tam chcem byvat...normalne chcem tej pani zavolat ako je to mozne..ale ona neni moc prijemna takze od toho neocakavam vela...vychadza mi to tak ze ked tam chcem byvat musim tak ci tak zaplatit...co by ste na to povedali

tekvicka_

ako hovoria niektori predo mnou, je to upne normalne presne z dovodu ze tu postel/izbu uz drzia. ale ide len o dohodu - pokial nemaju vela zaujemcov a su radi ze maju ubytovanych tak sa da dohodnut urcite, pokial nie su oni vo vyhode a oni urcuju podmienky

tekvicka_

ja som na stredoskolskom intraku a nastastie platime tir mesiace naraz, ale pocita sa to odvtedy co tam nastupime...ale to je skor vynimka, to s ty platenym septembrom je uplne normalne. v prvaku som bola na private a platili sme aj septembet aj ked sa nastupilo az kolo 20teho, takisto sme platili aj myslim januar aj ked vtedy sme tam vlastne neboli

MMMaruska

napr aj mi prídeme na byt až okolo 20teho ked nám začína škola a máme september zaplatený naplno a nijak sme sa nad tým nepozastavili, ... čo ja viem, chceme tam bývať a je na nás kedy prídeme...

darika

Inak,aj tak mozte byt rady,ze tie 2 mesiace ste platit nemuseli a nemusite.Lebo normalne ked vam dom dala,tak ho platite az kym neodidete uplne.Takze aj v tomto bola ferova.

darika

Ona vam dala neplatit prazdniny.Skola ale zacina v septembri a tak ju nezaujima,ci tam ste alebo nie.Skuste sa jej este opytat,ked ste tam neboli tento mesiac,ci by ste jej nemohli dat za september polovicu a potom uz normalne.

AdamKrt

No, komu by to asi prenajala na par dni ? Ono sa to prenajima ako celok. Ci to vyuzivate, nevyuzivate, to je vas problem....

misshel

no darika ono to je tak...minuly rok ked som prisla to bolo uz na konci septembra zaciatok oktobra nepamatam si to presne....tak ale isto som neplatila za ten mesiac co som tam nebola cize september...no a kamoska mi tvrdila ze pred letom mi hovorila ze sa bude platit aj za september...mozno mi to fakt povedala ale nepamatam si na to.....sakra skoda ze si nepamatam ako to bolo presne minuly rok ked som dosla....ale v podstate mam to jedno kedze nemame zmluvu je to len slovna dohoda a ona ju moze menit kedze je majitelka

darika

A co je pravda,tak normalne si pytaju aj depozit,co je jeden mesiac na ruku,v pripade poskodenia,sa odrata z tej sumy.Alebo aj 3 mesiace dopredu,ako pise AdamKrt.Takze to asi nechajte tak,ked to este nie je dokonca velka suma.

darika

pises,ze stale platite k 20.kazdy mesiac.To ste tam uz boli,alebo ste sa tak dohodli?Ona chcela podla toho ako rozumiem tento mesiac k 1. a potom uz oktober k 20.?To jej nejak nesedi?Ved ked dam na zaciatku mesiaca,tak tak aj budem platit kazdy mesiac.