Tabletky prsia extra

jozinka_m

Ja som skúšala BreastExtra+. Neviem, možno mi rástli samé, ale výsledok bol. Ja som aj cvičila, aj upravila stravu a toto som brala ako výživový doplnok. Ako keď niekto vo fitnes berie doplnky na zväčšenie svalovej hmoty. Oni asi samé zázraky neurobia, iba to podporia a urýchlia. Ja som z tej stránky prsiaprekrasu.webnode.sk brala hneď zaradom. Videli sa mi lepšie, tam je zľava, sú výhodnejšie balenia a garantujú vrátenie peňazí.

celebrita facebooková

Kedysi dávno, keď som ešte mala nižšie IQ :) :) :) :), som tiež také tabletky vyskúšala, konkrétne Prsia extra. Výsledok nulový, strata peňazí. Z toho vyplynulo ponaučenie -> neveriť takým hlúpostiam, čo malo za následok -> že mi stúplo IQ :)

jozinka_m

Ja som našla na stránke prsiaprekrasu.webnode.sk zľavu na produkty "BreastExtra+" aj "Super PRSIA + štíhla línia". Skúsila som BreastExtra+ a výsledky naozaj prichádzajú. Treba to kombinovať aj s upravenou stravou. Keď Vám nezaberajú dajú sa vrátiť. Garantujú 100% spokojnosť, alebo vrátenie peňazí

Patresa

Ahojte, vybrala som celú dávku ( cca 3 mesiace), zaplatila som za to vyše 100 € a výsledok je nulový. Zbytočne vyhodené peniaze ....Takže neodporúčam

Ivettt

Ahojte...mam na predaj jedno balenie tabletiek megaprsia (100ks tabliet).teraz uz sice predavaju tie tabletky v novom baleni ale to je v podstate jedno. Ma niekto zaujem?

Monika183

Mega prsia sú o ničom, teda mne to s prsiami nič neurobilo, schudla som síce, ale schudli mi aj cecky, tak som skúsila super prsia štíhla línia z tejto stránky tabletky-na-chudnutie.sk kde sa mi zdalo, že to celkom fajn popisujú tak uvidím čo to spraví, dúfam, že mi narastú riadne balóny. Neverila som tabletkám, ale segra berie antiku a za 3 mesiace sa jej cecky zväčšili o 2 čísla, takže chcem aj ja, ale antika mi tiež nezabrala sakra práce :D

ja ja ja

ahojte mne prisli uz tabletky chcela by som sa opytat ci tie tabletky si mozem zest aj bez toho obalu lebo ja neprehltnem tabletku.tie tabletky maju vyzerat tak ze su proste priesvitnom umelom obale a su zelenej farby ? alebo maju byt ruzovobiele . mne dosli ze tabletka je zelena

dvoječky

ahojte,ja to už beriem mesiac,2 cm sú hore,nechcem veľa,brala som istý čas aj Decolen pred rokmi,aj to mi pomohlo 2 cm,pomaly,ale isto,treba to vyskúšať